Šventės

Kinų išminčių paaiškinimas, kodėl vestuvinius žiedus nešiojame ant bevardžio piršto

Vieni sako, jog santuokos laimę gali nulemti metalas iš kurio pagaminti vestuviniai žiedai, kiti sako, jog rankų darbo vestuviniai žiedai turi geresnę aurą, tuo tarpu treti pasakoja apie kultūras kur vestuviniai žiedai nešiojami ant kojų pirštų. Istorijų esama įvairiausių, o šiandien norėtųsi pasidalinti įdomiu paaiškinimu, kodėl vestuvinius žeidus nešiojame ant bevardžio piršto.

paaiskinimas-pirstaiRytų išminčiai turi ypatingai gražų ir jautrų paaiškinimą, kodėl vestuvinius žiedus nešiojame ant bevardžio piršto. Kiekvienas pirštas turi savo reikšmę, o šioje istorijoje nykščiai yra tėvai, rodomieji pirštai – tavo broliai ir seserys, vidurinis pirštas reprezentuoja tave, ketvirtasis yra tavo gyvenimo partneris, o mažieji pirštukai – jūsų būsimieji vaikai.

Dabar sudėk pirštus taip kaip parodyta nuotraukoje – pirštus suglausk pagalvėlėmis, o viduriniuosius sulenk ir suglausk išorine puse. Kai tai padarysi, atlik šiuos veiksmus:

  • Praskleisk nykščius(tėvai). Pirštai prasiskleis, nes tu ir tavo tėvai nebūsite amžinai kartu. Kažkuriuo gyvenimo momentu jie tave paliks. Sujunk pirštus kaip buvo pradžioje.
  • Praskleisk rodomuosius pirštus(broliai ir seserys). Pirštai prasiskleis, nes tu ir tavo artimiausi giminaičiai kuriate savo atskirus gyvenimus. Sujunk pirštus kaip buvo pradžioje.
  • Pakartok tą patį su mažaisiais pirštukais(vaikai). Žinoma, pirštai prisiskleis, nes anksčiau ar vėliau vaikai palieka namus ir kuria savo gyvenimą. Sujunk pirštus kaip buvo pradžioje.
  • dabar bevardis pirštas (gyvenimo partneris). Ar gali tai padaryti? Ne! Būtent, nes tu ir tavo gyvenimo partneris neišskiriami visą gyvenimą nuo tada kai susitikote iki pat mirties.

Dabar supratai, kodėl vestuviniai žiedai nešiojami ant bevardžio piršto? Vestuviniai žiedai pradėti nešioti dar senovės Egipte, tad per ilgus metus tradicijos susiklostė pagal išminčių patarimus, spėjimus ir burtus kurie turi lemti amžiną meilę ir santuokos tvirtybę. Tad nesvarbu ar tai pigūs vestuviniai žiedai, ar iš aukso, ar iš medžio, svarbu jog jie būtų ant gyvenimo partneriams paskirto piršto.