Mada

10 žinomiausių Lietuvos blogerių, rašančių apie stilių ir madą

Semtis idėjų iš savo sritį išmanančių žmoių visada yra palanku, tad ir tada, kuomet norima susikurti savitą stilių, galima pasidomėti, ką gali patarti mūsų šalies blog‘erės, rašančios apie stilių ir madą. Tą daryti dabar yra tikrai labai populiaru, tačiau visada yra svarbu atsirinkti, kurie patarimai vertingi, o kurie ne. Taigi, siūlome jums 10 geriausių lietuvių blog‘ų, kuriuose kalbama apie stilių ir madą.

1. Agnė Gilytė
http://www.gilyte.lt/
Savo blog’e ji pasitinka šūkiu „Svarbu ne turėti, bet dėvėti!“ Tinklaraštyje stilistė pažeria visą puokštę patarimų, kaip pasirinkti drabužius, kaip ir su kuo juos derinti, ir ką daryti, kad visada atrodytumėte puikiai. Agnė Gilytė yra viena žinomiausių Lietuvos stilisčių, todėl verta pasinaudoti jos patarimais.

2. Dydis nesvarbu
http://www.dydisnesvarbu.lt
Šio projekto tikslas – parodyti, kad bet kokios figūros moteris yra graži ir įskiepyti dar didesnę meilę sau. Nereikia laukti to meto, kada sversite mažiau, ar kada apimtys pasieks norimus skaičius, svarbu gyventi dabar ir džiaugtis šia akimirka. Susikurti puikių drabužių derinių gali bet kokios figūros moterys – puikių patarimų tikrai rasite šiame blog’e.

3. Luscious Style
http://luscious-style.com/
Šiame tinklaraštyje rasite ne tik įvairių drabužių derinių, bet taip pat ir tai, kur galima įsigyti nuotraukose demonstruojamų drabužių. Tinklaraštininkė Darja rašo lietuvių ir anglų kalba.

4. Oh So Boheme
http://ohsoboheme.blogspot.lt/
Tinklaraščio kūrėja Simona Aleknaitė dalijasi asmeninio stiliaus pokyčiais, akimirkomis iš įvairių renginių, stiliaus idėjomis bei apžvelgia įvairius išbandytus grožio produktus. Blog’e rašoma lietuvių ir anglų kalbomis.

5. Absentta
http://www.absentta.com/
Mažena Gorelova – mados, grožio ir gyvenimo būdo blogerė, turinti ir populiarų kanalą Youtube: https://www.youtube.com/user/absentta.

6. Spaventare Moda
http://www.spaventaremoda.com/
Tai – lietuvės tinklaraštis, kuriame įrašai skelbiami anglų kalba. Profesionalios nuotraukos ir originalūs drabužių deriniai patiks kiekvienai, ieškančiai įkvėpimo kuriant savitą stilių.

7. Cippa
http://www.cippa.lt/
Tinklaraštininkės Vilijos Rušinskaitės tikslas – padėti sustiprinti įspūdį, kuris paliekamas aplinkiniams. Derėtų prisiminti posakį, kad žmogų sutinkame pagal rūbą, palydime pagal protą. Blogerė yra stilistė ir stiliaus konsultantė, kurios svetainėje rasite įkvepiančių įrašų ir galėsite kreiptis stiliaus klausimais.

8. Amoureuse De Mode
http://www.amoureusedemode.com/
Tai – Rūtos Gyvytės tinklaraštis, kuriame rasite gausybę drabužių derinių, kosmetikos produktų apžvalgų, ir t.t. Įrašai skelbiami anglų kalba.

9. Kur mano raktai?
http://www.kurmanoraktai.lt/
Tinklaraštininkė dalinasi drabužių derinių nuotraukomis, mados pasaulio renginių akimirkomis, idėjomis, kaip transformuoti turimus drabužius, namų dekoravimo idėjomis, kelionių akimirkomis, ir t.t.

10. Spintos guru
http://www.spintosguru.lt/
Tai – pirmasis Lietuvoje mados tinklaraštis, pradėtas kurti 2007 metais. Tinklaraštyje apžvelgiamos mados pasaulio naujienos, supažindinama su užsienio mados aktualijomis, stilingomis asmenybėmis, ir t.t. Šio mados blog‘o rašytoja – žurnalistikos studijas baigusi Deimantė Bulbenkaitė, kuri tekstus apie madą rašo ir populiariems žurnalams.