Laisvalaikis

„airBaltic“ dėl išaugusios paklausos vasaros sezono metu nuomosis keturis orlaivius su įgula

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad 2023-ųjų vasaros sezono metu išsinuomos keturis papildomus orlaivius su įgula, kad atlieptų didėjančią keleivių paklausą ir užtikrintų sėkmingą suplanuotų skrydžių vykdymą. Dėl šių priežasčių bendrovė pradėjo bendradarbiauti su pirmaujančia „ACMI“ siaurapiločių orlaivių ir užsakomųjų skrydžių bendrove „Avion Express“, kuri „airBaltic“ orlaivių parką papildys 180 vietų lėktuvais „Airbus A320-232“.

Nuo kovo 26 d. iki spalio 28 d. du išsinuomoti orlaiviai skraidys iš Rygos, vienas nuo gegužės 1 d. iki spalio 28 d. bazuosis Vilniuje, o kitas – Taline.

„Nors pandemijos ir karo Ukrainoje sukelti iššūkiai vis dar jaučiami, aviacijos pramonė pamažu stabilizuojasi, o kelionių oro transportu paklausa didėja. Tuo pat metu visas sektorius ir toliau susiduria su techninių dalių tiekimo grandinės problemomis, o tai reiškia, kad mums reikia papildomų pajėgumų, užtikrinant klientų keliones ir vengiant skrydžių atšaukimo. Todėl šią vasarą „airBaltic“ bendradarbiaus su „Avion Express“ – šios įmonės lėktuvuose yra dar daugiau sėdimų vietų, todėl galėsime pervežti didesnį keleivių skaičių“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas

Prieš pasirašant partnerystės sutartį, „airBaltic“ atliko visų orlaivių techninius ir kokybės patikrinimus, kad užtikrintų klientų patogumą ir saugumą.

Lėktuvai, kurie nuomojami kartu su įgula, bus dviejų konfigūracijų: su tamsiai raudonos spalvos odinėmis sėdynėmis ir mėlynos spalvos tekstilinėmis sėdynėmis. Lėktuvuose klientai ras „airBaltic“ ženklu pažymėtus baltus galvos atramų užvalkalus, žurnalą „Baltic Outlook“ ir oro linijų saugos korteles. Be to, „Avion Express“ įgulai buvo suteikti išsamūs nurodymai, siekiant užtikrinti tokį pat aukštą aptarnavimo lygį kaip ir „airBaltic“ orlaiviuose.

„Avion Express“ orlaiviai „Airbus A320-232“ (registracijos numeriai: 9H-AMI, 9H-AMK, 9H-MLY, 9H-MLX) buvo pagaminti 2008-2011 metais.

„Avion Express“ yra pirmaujanti siaurapiločių orlaivių „ACMI“ ir užsakomųjų skrydžių operatorė, naudojanti „Airbus A320“ šeimos orlaivius. Bendrovė šioje srityje dirba daugiau kaip 18 metų ir yra užmezgusi ilgalaikę partnerystę su klientais Europoje, taip pat vykdo veiklą Afrikoje, Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, Pietų Amerikoje. „Avion Express“ yra „Avia Solutions Group“ grupės narė, kuri pirmauja aviacijos ir kosmoso paslaugų srityje bei turi beveik 100 biurų ir gamyklų visame pasaulyje.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 70 krypčių, Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Artimuosiuose Rytuose. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2,2 tūkst. darbuotojų. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 39 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą ir geriausios oro transporto bendrovės Rytų Europoje 2022 m. titulą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,96 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,04 proc. akcijų.

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
„airBaltic“ dėl išaugusios paklausos vasaros sezono metu nuomosis keturis orlaivius su įgula