Laisvalaikis

„airBaltic“ pradės skrydžius tarp Rygos ir Tenerifės

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad nuo 2021 m. rugsėjo 2 d. planuojama vykdyti reguliarius skrydžius tarp Rygos ir Tenerifės – lietuvių pamėgto kurorto Ispanijoje. Skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę, naudojant kompanijos orlaivį „Airbus A220-300“.

„Tenerifė yra didžiausia ir populiariausia kelionių vieta Kanarų salose, tad taps puikiu mūsų patobulinto maršrutų žemėlapio priedu, siūlančiu saulėtą, saugų poilsį keliautojams iš Baltijos šalių. Tai bus vienas ilgiausių mūsų siūlomų skrydžių. Nekantriai laukiame artėjančio vasaros sezono ir tikime, kad epidemiologinė situacija pagerės, kai išaugs vakcinacijos mastas“, – sako Martinas Gaussas, „airBaltic“ generalinis direktorius. 

Šį vasaros sezoną „airBaltic“ taip pat pasiūlys naujas saugias jungtis tarp Rygos ir Herakliono (Graikija), Santorinio (Graikija), Neapolio (Italija) ir Edinburgo (Jungtinė Karalystė). Išsamų „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus naujomis kryptimis jau galite rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com

„airBaltic“ ir toliau siūlys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Dubliną, Dubrovniką, Kijevą, Londoną, Miuncheną, Oslą, Paryžių ir Taliną bei patogų susisiekimą per Rygą.

Bendrovė teigia, kad svarbiausias jos prioritetas – keleivių saugumas ir sveikata. „airBaltic“ įdiegė griežtas saugos priemones, o naujos skrydžių operacijos vykdytos vadovaujantis valdžios institucijų pateiktomis rekomendacijomis. Norėdami apie naujas „airBaltic“ sveikatos priemones sužinoti daugiau, apsilankykite „airBaltic“ svetainėje: https://www.airbaltic.com/en/health-measures

„airBaltic” – 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Tai viena punktualiausių oro linijų bendrovių Europoje, vykdanti skrydžius daugiau nei 70 krypčių, siūlanti didžiausią maršrutų įvairovę ir patogų susisiekimą per Rygą pasiekiant Europą, NVS ir Vidurio Rytus. 

Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 96,14 % akcijų, o Lars Thuesen per jam priklausančią įmonę Aircraft Leasing 1 SIA valdo apie 4 % akcijų.

„airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 Airbus A220-300 orlaiviai.

„airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. 2017-aisiais oro linijų bendrovė gavo CAPA regioninių oro linijų apdovanojimą. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu”. „airBaltic“ buvo išrinkta punktualiausia oro linijų bendrove pasaulyje 2014, 2015, 2016, 2017 metais. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą.

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR
„airBaltic“ pradės skrydžius tarp Rygos ir Tenerifės