Laisvalaikis

„airBaltic“ šį sausį skraidino 68 proc. daugiau keleivių

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad Lietuvoje 2023 m. sausio mėnesį skraidino 36 463 keleivius – arba 68 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Praėjusį mėnesį „airBaltic“ atliko 443 skrydžius – 3 proc. mažiau nei 2022 m. sausį.

„Pirmasis šių metų mėnuo bendrovei prasidėjo užtikrintai, aiškiai žymėdamas augimo tendenciją. Paklausa stabiliai didėja, o tai reiškia, kad šiais metais ir toliau plėsimės – daugės orlaivių, pervežtų keleivių, įvykdytų skrydžių, aptarnaujamų krypčių ir įdarbintų darbuotojų“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Kaip priduria įmonės vadovas, „Tarptautiniai duomenys rodo, kad aviacijos pramonė ir toliau sparčiai atsigauna po pandemijos. „airBaltic“ yra ambicinga bendrovė, kuri neabejotinai pasinaudos palankia situacija ir pademonstruos tvirtas pozicijas Baltijos šalių rinkoje, užtikrinant susisiekimą su Europos ir už jos ribų esančiais taškais.“

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 70 krypčių, Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Artimuosiuose Rytuose. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2,2 tūkst. darbuotojų. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 39 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą ir geriausios oro transporto bendrovės Rytų Europoje 2022 m. titulą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,96 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,04 proc. akcijų.

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
„airBaltic“ šį sausį skraidino 68 proc. daugiau keleivių