Laisvalaikis

„Airhub“ kartu su partneriu „GetJet Airlines“ pritraukė 5 mln. eurų užsienio investiciją į pilotų ruošimo centrą

„Airhub“ kartu su orlaivių nuomos ir užsakomųjų skrydžių bendrove „GetJet Airlines“, pritraukė 5 mln. Eur investiciją į naują pilotų ruošimo centrą – įsigijo 3 visiškai naujus mokomuosius lėktuvus ir skrydžių simuliatorių. Orlaiviai ir simuliatorius, kuriuos pagamino „Diamond Aircraft Industries“ buvo finansuoti pagal „Export Credit“ susitarimą iš „Apple Bank“.

„Airhub“, akredituotas EASA (European Union Aviation Safety Agency), plečia savo veiklą atidarydamas pilotų ruošimo centrą.

„Nepaisant laikinų sunkumų aviacijos versle, nenustojame žvelgti į ateitį ir planuojame sekančius bendrovės strateginius žingsnius, kuriais siekiame tiek stiprinti pozicijas pasaulinėje aviacijos rinkoje, kurioje vis labiau įsitvirtiname, tiek plėsti verslo sričių spektrą. „Airhub“ pilotų ruošimo centras – vienas iš pavyzdžių. Ilgalaikėje perspektyvoje pilotų paklausa augs ir mes norime pasiruošti tam iš anksto užtikrindami „GetJet Airlines“ poreikius ateičiai“, – teigia „GetJet Airlines“ generalinis direktorius Darius Viltrakis.

„Airhub“ būsimus pilotus paruoš per du metus

Aviacijos rinka, nors dabar ir išgyvena ne patį sėkmingiausią laikotarpį, ji vis dėlto atsigaus, o už lėktuvų vairų turės sėsti ir nauja pilotų karta, kurią svarbu pradėti ruošti jau dabar. Dar iki pandemijos vien Europoje per ateinančius 20 metų buvo numatomas 100 tūkst. naujų pilotų poreikis. Ir nors pasaulinė sveikatos krizė kiek pakoregavo mokyklos planus, jos duris atverti planuojama jau rugpjūčio 1 d.

Anot Jono Rinkausko, „Airhub“ vykdomojo direktoriaus, stojant į „Airhub“ komercinių oro linijų (kadetų) programą, aviacinė patirtis nėra privaloma. Kadetų programa yra greičiausias būdas tapti antruoju pilotu, o rinkoje ši programa yra išskirtinė, nes yra vykdoma kartu su „GetJet Airlines“. Taip pat centre yra laukiami siekiantys įgyti piloto mėgėjo licenciją.

„Būsimi pilotai, rinkdamiesi mokyklą, daugiausiai dėmesio skiria trims kriterijams – studijų kainai, įdarbinimo galimybėms ateityje ir sklandžiam bei efektyviam mokymosi procesui. „Airhub“ atlieps visus jų poreikius – rinkoje konkurencinga kaina, galimybė dirbti „GetJet Airlines“ bei tik iki dviejų metų truksiančios intensyvios studijos, kuriose būsimus pilotus ruoš aviacijos profesionalai, turintys ilgametę patirtį“, – pasakoja „Airhub“ vykdomasis direktorius.

Jis pabrėžia, kad aviacijos centre dirbsiantys instruktoriai yra patyrę pilotai, ilgai dirbantys aviacijos srityje, todėl turi būtinas kompetencijas dalintis savo žiniomis bei patirtimi, reikalinga būsimai komercinių pilotų karjerai. „Airhub“ pranašumas – pati naujausia ir visus saugumo reikalavimus užtikrinanti įranga: trys nauji Diamond lėktuvai ir naujas simuliatorius, kuris bus įrengtas „GetJet Airlines“ būstinėje prie Vilniaus oro uosto. Bendrovė didžiuojasi, kad studentai galės skraidyti ne tik Kyviškių ir Paluknio aerodromuose, bet ir iš Vilniaus ir užsienio tarptautinių oro uostų.

„Susidomėjimas mūsų pilotų ruošimo centru yra didelis – šiuo metu esame gavę apie 3000 paraiškų iš 30 pasaulio šalių. Siekdami išlaikyti aukščiausių studijų kokybę pirmaisiais metais startuosime su 25 būsimų pilotų grupe. Mūsų prioritetas – ne kiekybė, o kokybė, todėl individualiai dirbsime su kiekvienu studentu, kad jį paruoštume sėkmingai piloto karjerai“, – pabrėžia „Airhub“ vykdomasis direktorius.

Apie „Airhub“:

„Airhub“ licencijuotų komercinių pilotų ruošimo centras,  įsteigtas 2017 m, o veiklą pradėjęs 2019 m. Pagrindinis centro partneris – orlaivių nuomos bei užsakomųjų skrydžių bendrovė „GetJet Airlines“, teikianti naujausią įrangą, žinias bei patirtį aviacijos sektoriuje. 

Pranešimą paskelbė: Rita Rauluševičiūtė, UAB „Gravitas Partners”
„Airhub“ kartu su partneriu „GetJet Airlines“ pritraukė 5 mln. eurų užsienio investiciją į pilotų ruošimo centrą