Laisvalaikis

Akcijos picų pristatymui į namus Vilniuje

Nepaisant to, kad „Domino’s Pizza“ Vilniuje atsidarė ne taip seniai, picerijos jau užsitarnavo nemažą populiarumą tarp miesto gyventojų. „Domino’s Pizza“ svečiai vertina ne tik kokybišką prekę, kurią galima užsisakyti tiek picerijose, ten ir su pristatymu į namus Vilniuje, bet ir nuolatines akcijas bei nuolaidas, leidžiančias sutaupyti. Panagrinėkime išsamiau.

„Domino’s Pizza“ siūlo nuolaidą specialiam šeimos pasiūlymui tik už 14,49€. Galima rinktis iš 36 cm „Premium” kategorijos picos: Pepperoni/Toscany/Carbonara/Provence/5 Cheese/Barbekiu. Galima rinktis 1 litro gėrimą Coca-Cola/Fanta/Sprite ir cinamono lazdeles. Užsakymą galima pateikti bet kuriuo jums patogiu būdu: internetu, paskambinus telefonu 1699 dėl atsiėmimo arba pristatymo, pačioje picerijoje! Derinyje sančių produktų receptūra nesikeičia, o nuolaidos pagal akcijas nesumuojamos. Akcijoje dalyvauja tik klasikinės ir plono pagrindo picos, o picos iš puselių akcijoje nedalyvauja.

„Domino’s Pizza“ siūlo savo klientams puikią galimybę sutaupyti užsisakant picas. Dabar, užsisakę daugiau nei 2 picas, už vidutinę picą galite sumokėti tik 7,99€, kas yra geras sutaupymas. Norint pasinaudoti šia akcija, reikia pateikti užsakymą pristatymui arba atsiėmimui iš restorano ir pasinaudoti akcijos kodu KARTU. Akcija taikoma Classic, Favourite ir Premium kategorijų picoms, tiek su klasikine, tiek su plona plutele.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad picų kiekis užsakyme neribojamas, o akcijos nesumuojamos. Akcijoje dalyvauja klasikinės ir plonos plutos picos, išskyrus „Surink savo picą“ picas ir picas su sūrio bei dešrainių šonais. Jeigu ieškote galimybės sutaupyti užsisakydami picas, pasinaudokite akcijos kodu KARTU ir mėgaukitės gardžiais bei kokybiškais „Domino’s Pizza“ patiekalais.

Taip pat tarp „Domino’s Pizza“ akcijų yra visos picos mobiliojoje programėlėje tik už 7,99€. Tik trečiadienį galima pasinaudoti akcijos kodu DOMINOSAPP ir gauti visas visų dydžių picas tik už 7,99€. Nuolaida galioja picoms, kurių vertė didesnė nei 7,99€, bet kokio dydžio picoms. Akcija galioja pristatymui į namus. Norint gauti nuolaidą, užsakant programėlėje, reikia įvesti nuolaidos kodą DOMINOSAPP.

Akcijoje dalyvauja klasikinės ir plonos plutos picos, o turimų picų kiekis neribojamas. Akcija galioja tik užsakant per „Domino’s Pizza“ programėlę, o nuolaidos pagal akcijas nesumuojamos.

Mega Sale!

05.08 – 05.14 dienomis Eurovizijos proga super pasiūlymai ir valgom picą, nes tik dabar kainos yra geriausios!

  • 22cm pica – 5.99€ vietoj 8.79€
  • 30cm pica – 7.99€ vietoj 12.49€
  • 36cm pica – 10.99€ vietoj 14.49€

Naudok kodą – EUROVISION ir mėgaukis mažesnėmis kainomis tiek vietoje restorane, tiek su pristatymu į namus!