Laisvalaikis

Ar telefonų dėklai yra svarbūs mūsų mobiliesiems telefonams

Jei jūs kada nors gyvenime buvote susimąstę apie tai, ar telefonų dėklai iš tikrųjų apsaugo jūsų mobilųjį telefoną, šis straipsnis padės jums atrasti atsakymą. Per pastarąjį dešimtmetį mobilieji prietaisai tapo gerokai daugiau nei tik priemonės, kurios padeda mums skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes. Dabar tai yra nuolatinės informacijos šaltinis. Tai būdas atitrūkti nuo realybės ir kartu smagiai praleisti laisvalaikį. Be to, tai yra labai puikus mūsų prisiminimų saugojimo šaltinis. Todėl labai svarbu apsaugoti savo mobilųjį telefoną pasitelkiant kokybišką telefono dėklą, kuris užtikrina, kad jūsų investicija taps ilgalaike.

50% žmonių yra netyčia sudaužę savo telefoną

Nepaisant to, ar jūs esate išvykę iš miesto, dirbate darbe ar laiką leidžiate savo namuose, jūsų mobilusis telefonas neturi visiškai saugios vietos, kurioje jis būtų pilnai apsaugotas nuo bet kokio pažeidimo. Tai rodo, kad mobiliojo telefono gyvenimas yra kupinas netikėtumų ir įvairių pavojų – nebent jūs turite pagalvių kambarį, kaip kad Hugh Hefner.

Labai panašiai kaip ir transporto priemonių rinkoje, kuomet nemenka dalis autoįvykių įvyksta tuomet, kai būnama labai arti savo namų, toks pats scenarijus persikelia ir į telefonų rinką. Pagrindinė vieta, kurioje vartotojai turi daugiausiai sunkumų su savo naudojamais telefonais, yra jų pačių namai. Savo namuose – nesvarbu, kurioje būsto vietoje bebūtume – jaučiamės komfortiškai, tačiau mūsų mobilieji telefonai būna visiškai nesaugūs. Būtent todėl yra taip svarbu naudoti telefono dėklą, kuris atitinka jūsų asmenybę, stilių ir suteikia jūsų kasdieniam mobiliajam draugui būtiną apsaugą, kuri kartu padeda jums išvengti prisidėjimo prie kasmet sudaužomų telefonų pasaulinės statistikos.

Patikimas ir patvarus telefono dėklas yra lyg savotiškas telefono draudimas. Tačiau reikėtų pripažinti, kad šiandien nemenka dalis žmonių nori „parodyti“ savo telefoną aplinkiniam – būtent tokį, koks jis yra. Ir dėl šios savotiško puikavimosi priežasties daugybė žmonių neapsaugo savo telefono, tokiu būdu susiduriant su jo pažeidimais. Todėl nenuostabu, kad pasauliniu mastu apytiksliai 50% vartotojų yra bent kartą netyčia sudaužę savo telefoną.

Tačiau, laimei, šiandien mes galime draugėn sujungti minėtus du veiksnius – „puikavimąsi“ ir saugumą, kadangi dabartinė telefonų dėklų įvairovė užtikrina, jog galėtume pasirinkti mūsų lūkesčius atitinkantį dėklą, kuris gali netgi pabrėžti „stipriąsias“ mūsų naudojamo mobiliojo telefono dizaino puses.

Vidutiniškai iki telefono ekrano įskėlimo arba sudaužymo praeina trys mėnesiai

Jei jūs įsigysite telefono dėklą, turite būti tikri, kad jį naudosite nuolatos. Faktas yra tas, kad vidutinis laiko tarpas nuo mobiliojo telefono įsigijimo, iki jo ekrano įskėlimo arba sudaužymo įprastai yra apytiksliai trys mėnesiai. Ir šis skaičius yra tiesiog pritrenkiantis.

Kas dažniausiai nutinka? Vartotojai įsigyja savo telefonui tinkantį telefono dėklą, naudoja jį keletą mėnesių, o tuomet apsipratę prie savo telefono ir jausdamiesi komfortiškai, dėklą tiesiog nuima ir toliau tęsia naudojimąsi savo mobiliuoju telefonu.

Ir tai tampa pačia didžiausia klaida, kadangi tuomet įvyksta nelaimės. Tačiau vertėtų atminti, kad naudojant telefono dėklą, taip pat reikėtų pasirūpinti ir ekrano apsauga, išvengiant ekrano subraižymo, įskėlimo ar visiško jo sudaužymo.

Beveik 40% žmonių yra išmetę telefoną bandydami atsiliepti

Šis scenarijus yra vienas iš pačių nemaloniausių. Įsivaizduokite – suskamba jūsų mobilusis telefonas, kurį laikote savo kelnių kišenėje, rankinėje arba kuprinėje. Mūsų serotonino lygis pakyla, nes mes akimirksniu imame galvoti, kas tai galėtų būti. Ir būtent tuomet jausdami didesnį susijaudinimą mes greitai stveriame savo mobilųjį telefoną lyg jis būtų karšta bulvė ir staiga lyg sulėtintame filme stebime, kaip jis tiesiu taikymu lekia ant grindų.

Taigi, žvelgiant pasauliniu mastu, galime matyti iš tikrųjų šokiruojančių faktų. Apytiksliai 21% vartotojų savo telefoną naudoja su įskilusiu ekranu, o JAV šis skaičius yra dar didesnis – net 30%. Ir tai ne tik „bado“ vartotojų akis, tačiau taip pat sukelia riziką įsipjauti naudojantis savo mobiliuoju telefonu. Kai bene 40% vartotojų per savo gyvenimą yra bent kartą išmetę savo telefoną bandant atsiliepti į skambutį, labai svarbu pasinaudoti neįkainojama šiuolaikine „technologija“, kuri yra telefono dėklas. Ši iš pirmo žvilgsnio menkutė priemonė apsaugo telefono kraštus ir suteikia „pagalvę“, jei vis dėlto jis netyčia mums išslystų iš rankų.

Bene 30% vartotojų vandeniu yra pažeidę savo mobilųjį

Kas yra pats didžiausias telefono priešas?! Vanduo. Tačiau, kai kalbame apie mobiliuosius, kurie yra pažeidžiami vandens, mes neturime galvoje baseino, ežero ar jūros. Pati pagrindinė patalpa, kur mes „išmaudome“ savo telefoną, yra tualetas.

Ar kada nors nešiojate savo mobilųjį galinėje kelnių kišenėje? Kitą kartą prieš keliaudami į tualetą apie tai pagalvokite dukart, kadangi šioje vietoje jūsų telefonui nesaugu. Deja, tačiau dauguma (jei ne visi) mobiliųjų telefonų gamintojų nesuteikia garantijos nuo telefono pažeidimo vandeniu.

Ir nepaisant to, kad įmetę savo telefoną į klozetą jūs galite viltis, jog ištrauktas jis vis dar veiks, kartu turėsite pradėti jaudintis ir dėl daugybės bakterijų, kurios apniks jūsų telefoną. Būtent todėl yra taip svarbu pasirūpinti tinkama savo telefono apsauga, kuri yra ne tik labai patvari, tačiau taip pat gali pasižymėti ir priešmikrobinėmis savybėmis, užkertant kelią mikrobų dauginimuisi.

Bene 30% vartotojų yra išmetę savo telefoną ant žemės išlipdami iš automobilio

Jau seniai matyti, kad transporto priemonės mūsų mobiliesiems prietaisams yra pakankamai nedraugiškos. Sėdėdami už automobilio vairo mes esame pernelyg užimti eismo stebėjimu ar bandymu perjungti mums nepatinkančią automobilyje skambančią dainą, kai galiausiai pasiekę savo kelionės tikslą mes būname pamiršę apie savo telefono paskutinę būvimo vietą ir atidarę automobilio dureles išgirstame vieną iš pačių nemaloniausių garsų – ant grindinio sudūžtančio telefono trenksmą. Todėl labai svarbu visuomet apsaugoti savo telefoną. Juolab, kad šiuolaikiniai kokybiški telefonų dėklai užtikrina ir geresnį telefono sukibimą su ranka, apsaugant nuo išslydimo.

Beveik 10% žmonių yra sugadinę savo telefoną darydami asmenukę

Kas gi nemėgsta įsiamžinti su savo draugais, šeimos nariais, antrąja puse ar netgi visiškai nepažįstamais žmonėmis? Tačiau, deja, bet būtent asmenukės pasauliniu mastu nulemia beveik 10% nelaimingų nutikimų, kurių metu žmonės sugadina arba sudaužo savo telefoną.

Niekas negali labiau sugadinti mūsų dienos kaip sudužęs telefonas – ir dar tokiu svarbiu metu, kai bandome užfiksuoti mums svarbią akimirką! Todėl dar kartelį būtina pasikartoti – telefonų dėklai yra tiesiog būtini aksesuarai, be kurių mes neturėtume žengti pro savo namų slenkstį. Tačiau kalbant apie asmenukes, lygiai taip pat labai svarbu naudoti ir asmenukėms skirtą kokybišką lazdą, kurią lengva suimti ir kuri užtikrina lengvą mūsų telefono valdymą.

Taigi, tikimės, kad šie patarimai ir faktai padės jums surasti jūsų telefonui geriausiai tinkantį telefono dėklą ir užtikrins, kad jūsų numylėtajam telefonui niekuomet neteks patirti skausmingo kritimo. Kadangi mobilieji telefonai yra mūsų gyvenimą palengvinanti priemonė, turime jais rūpintis kaip savo akimi.