Įvairenybės

Automobilio elektriko pasirinkimas: užduokite jam 5 klausimus

Sugedus automobiliui daugelis žmonių jaučiasi kaip be rankų. Kaip pasiekti tikslą? Kas sutvarkys mašiną? Kaip gyventi iki tol, kol automobilis bus paruoštas eksploatacijai. Taip, gyvenimas be automobilio daugeliui žmonių yra labai nepatogus. Visgi, išeitis yra. Ieškokite gero specialisto, kurios darbas yra pasirūpinti Jūsų transporto priemone.

Jeigu reikalingas automobilio elektrikas – ieškant siūlome atsakingai vertinti tuos, kurie teikia paslaugas. Dažnas yra linkęs savo pagirti labiau nei yra vertas.

Pateiksime Jums trumpą gidą, paruoštukę, kuri padės rasti gerą specialistą.

1.      Ar paslaugas teikiate legaliai?

Kad ir kokios sferos specialisto Jums reikia, bene pati svarbiausia sąlyga yra tartis su tais, kurie teikia paslaugas legaliai. Kartu su atliktais darbais gausite garantijas, taip pat Jus gins Vartotojų teisės. Galėsite būti ramus, kad atsiradus pakartotiniam, gedimui – jis bus sutvarkytas kur kas pigiau arba nemokamai. Tuo tarpu dirbantys nelegaliai, natūralu, neprisiima atsakomybės ir niekas negina Jūsų kaip paslaugos užsakytojo.

2.      Kiek laiko truks ir kiek kainuos remontas?

Natūralu, kad remonto greitis priklauso nuo problemos ir yra labai individualus. Tačiau kai kurie meistrai turi labai daug klientų, tad tenka laukti ilgas eiles, koks galiausiai prieina Jūsų. Dėl to reikia iškart klausti – per kiek laiko bus bent jau atlikta apžiūra. O kai oi jos bus žinomas gedimas – domėtis per kiek laiko jis bus suremontuotas.

3.      Kokią įrangą naudojate?

Natūralu, kad nedirbantys šioje sferoje dažniausiai mažai nusimano apie įrangą, kuri yra naudojama. Tačiau patogu, kad šiuo metu internete galima rasti praktiškai bet kokią informaciją. Taigi, siūlome ir Jums detaliau domėtis – kokią įrangą naudoja elektrikas. Žinoma, jeigu jis vis dar dirba su senos kartos sistema – geriausia su juo nebendradarbiauti. Net ir tokiu atveju, kai jis teigia, kad sovietinė technika yra geriausia. Tai mitas iki debesų.

4.      Ar suteikiate darbams garantija?

Tikrai ne visi specialistai teikia darbams garantijas. Tačiau tai yra papildomas saugumo rodiklis dėl kurio verta net mokėti brangiau už paslaugas. Būsite ramesnis, kad pasikartojus problemai – ji bus sutvarkyta pakartotinai nemokamai.

5.      Ar sutvarkysite problemas, kad ir kokios jos yra?

Tikrai ne visos problemos yra sutvarkomos. Tai yra normalu. Tačiau kai kurie meistrai teikia labai ribotą paslaugų kiekį. Su tokiais geriausia yra neprasidėti, kadangi didelė tikimybė, kad po apžiūros jie pasakys, kad gedimo pašalinti negali ir Jums tuomet teks ieškoti kito meistro.

Visada geriausia specialisto yra ieškoti internete. Esame tikri, kad tai padės kur kas paprasčiau palyginti opcijas bei rasti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Tokį, kuris ne tik greitai išspręs mašinos gedimus, tačiau ir ilgam laikui.