Laisvalaikis

Automobilių nuoma Vilniuje pasiekė piką

Žmonės, kurie keliauja, puikiai žino, kad Vilniuje pėsčiomis keliauti iš vienos vietos į kitą trunka pakankamai daug laiko, nes skirtingas miesto dalis ir mikrorajonus skiria pakankamai dideli atstumai, Todėl jei turite vairuotojo teises, galite pasinaudoti automobilių nuomos paslauga ir patogiai nuvažiuoti ten kur jums reikia Vilniaus mieste.

Trumplaikė automobilių nuoma yra itin populiari sostinėje, nes ji leidžia būti mobiliems ir laisvai tvarkyti savo reikalus. Taip pat automobiliu galite pasiekti strategiškai svarbias traptautinio transporto vietas: Tarptautinį Vilniaus oro uostą, geležinkelio ar autobusų stotį. Norint apsipirkti, tikrai pravers automobilis keliaujant į didžiausią Lietuvoje Gariūnų turgavietę, Maxima bazę, Ikea ar Decatlon parduotuves, nes šios populiarios prekybos vietos yra išsidėsčiusios toliau nuo miesto centro. Taip pat netoli Vilnaius yra nemažai poilsio ir rekreacinių zonų, kuriose galite puikiai pailsėti ir papramogauti.

AutoRentalis.lt – tai automobilių nuomos platforma, kurios pagalba galite išsirinkti jums patinkantį automobilį ir jį išsinuomoti. Ši automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė gali jums pasiūlyti visų tipų automobilius: kompaktiškas, nedideles miesto mašinas, visureigius, krovininius ar keleivinius mikroautobusus, todėl jūs lengvai išsirinksite jį pagal visus savo poreikius. Taip pat galite išsirinkti ir išskirtinės pranbangos, liukso klasės automobilius, skirtus jūsų šventei ar verslui.

Visi nuomojantys automobilį AutoRentalis.lt platformoje gauna papildomą automobilio draudimą su nuline vairuotojo atsakomybe. Jūsų patogumui, ši automobilių nuomos įmonė siūlo daugybę automobilių nuomos punktų, išsidėsčiusių Vilniaus mieste. Taip pat galite užsakyti mašinos pristatymą ar atsiėmimą, jums strategiškai patogioje vietoje, pvz. oro uoste, geležinkelio stotyje, konkrečiame  viešbutyje ar kitoje jūsų nurodytoje vietoje. Galite norimą automobilį atsiimti vienam mieste, o grąžinti kitame. Naudojantis šia paslauga yra taikomas vienos krypties mokestis.