Sveikata

Daugiau jokios netvarkos jūsų rūbų spintoje – sumanūs daiktų laikymo ir vietos taupymo sprendimai  

Pavasarį visuose namuose siaučia švaros ir tvarkymosi vėjai, kurie neretai įsisuka ir į rūbų pilnas spintas, komodas bei drabužines. Vieni drabužiai keliauja į kitų šeimininkų glėbį, stori megztiniai bei pūkinės striukės paliekami laukti rudens ir tokiu būdu namuose atsiranda daugiau vietos naujoms aprangos detalėms. Kaip sumaniai išnaudoti erdvę drabužinėse, komodų stalčiuose ir spintose bei reikiamus rūbus rasti akimirksniu pasakoja „Lidl“ prekybos tinklas, kuriame šiuo metu vyksta Švaros mugė, padėsianti prikviesti tvarką į namus.

Juodoji skylė drabužių lentynose

Drabužių lentynas ir stalčius galime vadinti juodosiomis skylėmis, kuriose pradingsta gražiausi ir mylimiausi mūsų rūbai. Nors lentynose patogiai telpa sulankstyti drabužiai, tačiau niekada nėra aišku, kas iš tiesų slepiasi jų gilumoje. Ten dažniausiai randame seniai pamirštus rūbus, kuriuos šeimininkai jau spėjo pakeisti naujomis aprangos detalėmis.

Kad lentynose nesikauptų nenešiojami drabužiai ir jose karaliautų tvarka, atskiras lentynas paskirkite konkrečioms rūbų grupėms. Pavyzdžiui, vietoje lentynose laikykite tik megztinius, kitoje – tik marškinėlius ar džinsus, pataria „Lidl“. Taip pat nesistenkite pilnai užpildyti vienos rūbų lentynos bei visada palikite vietos naujiems pirkiniams sudėti. Be to, nekraukite drabužių dviem eilėmis, mat taip bus tik sunkiau nuspręsti, ką apsirengti.

Jeigu rūbų kalnai per pavasarinį tvarkymosi uraganą nei kiek nesumažėjo, o spintoje laisvų lentynų jiems sudėti jau nebeliko, pasirūpinkite patogiomis pakabinamomis drabužių ir batų dėtuvėmis ar specialia batų lentyna. Taip sumaniau išnaudosite visą spintoje esančią erdvę ir akimirksniu rasite reikiamus rūbus bei batus, bus paprasčiau juos prižiūrėti.

Pakabintų rūbų daugiau – laisvos vietos taip pat

Sumanių tvarkymosi sprendimų nusipelnė ir pakabinamų rūbų erdvė jūsų spintose bei drabužinėse. Čia didžiausia problema tampa vienas ant kito sukabinti ir dėl to nuo pakabų krintantys rūbai. Visgi, spintose neretai nepakanka vietos tam, kad visi rūbai kabėtų ant individualių pakabų, tad situacija primena užburtą netvarkos ratą.

„Lidl“ prekybos tinklas siūlo vieną paprasčiausių, tačiau efektyviausių šios problemos sprendimo būdų – vietą taupančius pakabus. Šie pakabai leidžia taupyti brangią spintų erdvę ant vieno pakabo kabinant po kelis drabužių vienetus, tačiau tuo pačiu metu sukabintus rūbus galima greitai pastebėti ir lengvai nukabinti, jie neužstoja vienas kito. Be to, tinklo parduotuvėse jau dabar galima rasti kelnėms ir sijonams skirtų laiptuotų pakabų su neslystančiais ir audinio negadinančiais spaustukais, kurie į spintoje vyraujantį chaosą įneš dar daugiau tvarkos.

Brangesnių audinių rūbų laikymui pakabinamų rūbų erdvėje „Lidl“ pataria rinktis drabužių maišus. Tokiu būdu būsite tikri dėl šventinių drabužių kokybės ir švaros – sandariuose maišuose rūbų nepasieks audinių kenkėjai, čia nepateks ir dulkės, o dėl trinties su kitais rūbais nenukentės drabužio spalva ar unikalios detalės.

Sezoniniai rūbai – po lova arba į sandėliukus

Atėjus pavasariui puolame ieškoti naujos vietos ir žieminiams rūbams, kurie ištisus mėnesius mus saugojo nuo šalčio ir žvarbos. Neretai viršutiniai žiemai skirti drabužiai yra supakuojami į didelius daiktų saugojimo maišus ir yra nustumiami į patį tolimiausią namų kampą, paslepiami tamsiuose sandėliukuose arba po lova, kur bene metus laukia, kol kažkas vėl juos ištrauks.

Nepaisant to, kad minėti sezoninių drabužių laikymo būdai yra santykinai efektingi, tačiau toks rūbų saugojimas reikalauja nemažai papildomos erdvės spintose, kurią gali skirti ne kiekvienas. Sutaupykite vietos striukes ar kitus drabužius laikydami specialiose daiktadėžėse bei vakuuminiuose drabužių maišuose, pasakoja „Lidl“. Pastaruosius reikia naudoti kartu su siurbliu, kurio pagalba iš maišo ištrauksite orą ir apsaugosite tekstilę nuo dulkių, drėgmės ir kvapų.

Tvarkydami savo drabužines ir spintas, pasirūpinkite ir visų savo namų spindesiu. Šią ir kitą savaitę „Lidl“ parduotuvėse vyksta pavasarinis švaros festivalis, kurio metu visų pirkėjų laukia stulbinantys švaros prekių bei priemonių pasiūlymai. Užsukę į artimiausią „Lidl“ parduotuvę rasite skalbimo miltelių, skystų skalbiklių, minkštiklių bei skalbimo kapsulių, įvairių dėmių valiklių, ploviklių, gelių, gaiviklių ir dar daug kitų prekių. Galėsite rinktis iš didelio žvaigždžių būrio: žinomų prekių ženklų produktų ir LIDL prekių ženklų W5, Formil, Purio, Floralys, Doussy, Maxi Trat, Lupilu, Pure home by W5 priemonių, kurios išsiskiria puikiu kokybės ir kainos santykiu.

Kad prekes kataloge būtų lengviau rasti, jos suskirstytos į tris kategorijas: skalbimo priemonės žydro dangaus fone, virtuvės priežiūros priemonės – baltų plytelių fone, o kitos namų priežiūros priemonės – žalsvame fone. LIDL prekių ženklų priemonės visame kataloge išskirtos atitinkamu mėlynu fonu – taip jas rasite lengviau ir greičiau! Su visais prekių pasiūlymais susipažinkite „Lidl“ švaros festivalio kataloge, kurį rasite artimiausioje parduotuvėje arba internete www.lidl.lt.

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „coagency”
Daugiau jokios netvarkos jūsų rūbų spintoje – sumanūs daiktų laikymo ir vietos taupymo sprendimai