Laisvalaikis

Depiliacija cukraus pasta – ką turėtumėte žinoti?

Depiliacija cukrumi tampa vis populiaresnė. Pagrindiniai jos privalumai – paprasta ir natūrali produkto sudėtis, galimybė pačiam atlikti procedūrą namuose ir iki 3 savaičių trunkantys rezultatai. Ką reikėtų žinoti apie šią populiarią kosmetologinę procedūrą?

Depiliacija cukraus pasta – ką turėtumėte žinoti?

  • Ši procedūra lėtina plaukų augimą. Jei reguliariai depiliuojatės, plauko folikulas susilpnėja – dėl to sulėtėja plaukų augimas, o nauji plaukai tampa plonesni. Svarbiausia – reguliariai, kartą per tris ar keturias savaites, atlikti depiliaciją cukraus pasta;
  • Ji nesukelia odos dirginimo. Depiliacija cukraus pasta leidžia pašalinti plaukelius padidėjusio jautrumo vietose. Pastos sudėtyje yra tik trys sudedamosios dalys: vanduo, fruktozė ir gliukozė, todėl alerginių reakcijų ir odos sudirginimo rizika yra minimali. Net ir labai jautrios odos atveju galimas tik nedidelis paraudimas, kuris greitai išnyksta;
  • Nedegina odos. Ne visas pastas reikia kaitinti. Prireikus cukraus pasta pašildoma iki kūno temperatūros – ne aukštesnės kaip 37 °C, kad būtų išvengta nudegimų pavojaus;
  • Gerina odos būklę. Depiliacijai cukraus pasta beveik nėra kontraindikacijų. Tai yra universali procedūra, tinkanti daugeliui žmonių. Kontraindikacijos – tik diabetas, alergija cukrui ir medui, piktybiniai ir gerybiniai navikai, venų varikozė, gilūs įpjovimai, žaizdos, šviežios siūlės ir kiti odos pažeidimai.

Pirmąją depiliaciją geriausia atlikti grožio salone. Neįgudusiems žmonėms depiliacija pasta gali būti sudėtinga, daugiausia dėl to, kad reikia apskaičiuoti proporcijas ir tikslingai užtepti pastą ant odos.

Kas jaučiama procedūros metu?

Svarbu suprasti, kad net depiliacija cukrumi negali būti visiškai neskausminga. Taip, cukravimo metu plaukeliai šalinami išilgai augimo linijos ir tai suteikia mažiau nemalonių pojūčių procedūros metu.

Tiems, kurių plaukai stori ir standūs, procedūra gali būti gana skausminga. Kai kuriems skauda tik bikinio srityje. Tiems, kurių plaukai ploni arba kurių jautrumo slenkstis aukštas, depiliacija cukraus pasta yra beveik neskausminga.