Sveikata

Ekspertitė, pagalba savarankiškai auklės paieškai visoje Lietuvoje ir už jos ribų

Ar kviestumėtės į namus žmogų, kuriuo nepasitikite? Ar galėtumėte jam patikėti vaiką? Kaip suprasti, kas vertas pasitikėjimo, o kas – ne?

Auklių agentūra „Mama ir auklė“ šią vasarą atšventė 18-os metų gimtadienį ir pristato niekur kitur negirdėtą paslaugą – pagalbą tėvams, kurie ieškosi auklės savarankiškai: Ekspertitė.
Aštuoniolikos metų ir tūkstančių išnagrinėtų anketų dėka „Mama ir auklė“ sukaupė tokią patirtį, kad gali padėti net tiems tėvams, kurie ieško auklės patys ir nori į savo namus pasikviesti saugų, patikimą žmogų.
Psichologijos mokslų daktarės patvirtinta metodika Ekspertitė – tai analogų neturinti paslauga, kuri pirmiausia teikiama visos Lietuvos ir iš jos išvažiavusiųjų šeimoms.

Leiskite papasakoti istoriją. Kartą gyveno tikrai jauna mama, kuri suprato, jog reikalinga auklė, nes kitaip ji negalės tęsti mokslų. Jai sukilo begalė jausmų: iš tiesų jaunoji mama išsigando. Studentų šeima, pirmasis vaikelis, į kurį sudėta visa širdis, ir iššūkis, kuris neatrodo įveikiamas.
Kur ieškoti? Ko klausti? Kaip suprasti, gerai ar ne? Kaip priimti teisingą sprendimą?

Ta jaunoji mama vėliau, susilaukusi antrojo vaikučio, įkūrė agentūrą „Mama ir auklė“, išvystė pačią griežčiausią auklių atranką, tačiau net turėdama daugybę klientų nepamiršo tos studentės, pirmą kartą supratusios, kad reikia auklės. Nuolat kirbėjo mintis: kaip padėti tiems, kuriems auklių agentūra per brangi arba kurių vietovėje rimtų agentūrų net nėra?

Ekspertitė – tai pagalba norintiems išsirinkti konkrečiai šeimai ir vaikui tinkamą auklę:

• išsiaiškina šeimos poreikius;

• pateikia patarimus, kokį skelbimą parašyti, kad pritrauktų tinkamiausias kandidates;

• pateikia klausimus, kuriuos užduoti kandidatėms, patarimus, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį;

• visą atranką daro patys tėvai, tačiau Ekspertitė padeda apsispręsti dėl to, ar kviesti jums labiausiai patikusią kandidatę, ar ieškoti toliau;

Ekspertitės kaina net kelis kartus mažesnė už auklės parinkimo kainas agentūrose: https://www.aukles.lt/ekspertite/

Auklių prireikia išeinant į mokslus, į darbą, kai serga darželinukai, kai darbo grafikas nesutampa su darželio ir daugybe kitų atvejų. Ekspertitė skirta tiems, kurie turi laiko atrankoms ir ketina patys atsirinkti auklę, tačiau – savaime suprantama – nori tai padaryti kuo geriau.

Pranešimą paskelbė: Ieva Augustinienė, UAB „Mama ir auklė”