Sveikata

„Eurovaistinė“ internete Vilniuje nereceptinius vaistus į namus pristato tą pačią dieną

Jau daugiau nei mėnesį gyvenant karantino režimu vis daugiau žmonių apsiperka internete. Stebėdama augantį poreikį gauti užsakymą kuo greičiau, „Eurovaistinė“ internete pirmieji Lietuvoje startavo su paslauga – užsakymų pristatymu tą pačią dieną, užsakius prekių iki 13 val., jos atkeliaus dar tą pačią dieną. Paslauga mokama, bet jau sulaukė didelio susidomėjimo.

„Ši galimybė yra ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadienį. Mums buvo svarbu pasiūlyti klientams išeitį, kad užsakymą gautų kuo greičiau ir kiekvienas tai, ką užsakė internetu galėtų namuose turėti dar tą pačią dieną ir tai ypač aktualu perkant nereceptinius vaistus, nes dažnai vaistų reikia čia ir dabar“, – paslaugą pristato „Eurovaistinė“ internete valdančios įmonės „Azeta“ direktorė Justė Levčenkaitė.

  Jau praėjusią savaitę išbandžiusi galimybę pristatyti siuntas su logistikos startuoliu „Ziticity“.„Eurovaistinė“ internete pastebi, kad šia paslauga kasdien naudojasi vis daugiau naujų klientų. „Nors dar tik savaitė, kai galima rinktis šią galimybę, matome, kad klientai ją vertina. Kai kuriomis dienomis, dešimtadalis klientų rinkosi tos pačios dienos pristatymą į namus. Paslaugas išbandžiusių klientų atsiliepimai labai geri, jie džiaugiasi galimybe gauti prekes tą pačią dieną“, – detalizuoja „Eurovaistinė“ internete vadovė.

„Ziticity“ vadovas Laimonas Noreika sako, kad vis daugiau dviračiais siuntas pristatančių kurjerių matysime sostinės gatvėse, nes pastebima, kad paslaugą renkasi vis daugiau vilniečių. Atsižvelgiant į pakuočių dydį, atstumą, oro sąlygas ir termo režimo poreikius, kiekvienam užsakymui platforma parenka tinkamiausią transporto priemonę: dviratį, lengvąjį automobilį arba autobusiuką.

„Skiriame itin daug dėmesio gerai klientų patirčiai, todėl rūpinamės ne tik informavimu apie numatomą prekių pristatymo laiką, bet ir suteikiame galimybę sekti savo siuntinį realiu laiku žemėlapyje. Kviečiame išbandyti ir pirkinius gauti tą pačią dieną – tikime, kad ši paslauga taps naujuoju rinkos standartu“, – teigia L. Noreika.

Paslauga yra naujiena rinkoje iki šiol joks vaistinių tinklas nesiūlė tokio greito pristatymo į namus. Užsakyme gali būti nereceptiniai vaistai, gali jų ir nebūti, paslauga suteikia galimybę užsakius prekes www.eurovaistine.lt iki 13 val., juos gauti tą pačią dieną. Tai ypač aktualu šiuo metu, kai maždaug pusė visų klientų „Eurovaistinėje“ internete įsigyja ir nereceptinių vaistų.

Pasibaigus karantinui „Eurovaistinė“ planuoja, kad klientams bus pristatyta ir pristatymo laiko pasirinkimo galimybė, besinaudojantys pristatymo „Ziticity“ paslaugomis turės galimybę užsisakyti prekes kitai dienai.

Pasibaigus karantinui „Eurovaistinė“ planuoja toliau vystyti paslaugą ir dėl klientų patogumo bus pasiūlyta ir pristatymo laiko intervalo pasirinkimo galimybė, besinaudojantys pristatymo „Ziticity“ paslaugomis turės galimybę užsisakyti prekes ir kitai dienai.

Tos pačios dienos pristatymas perkant už 45 eurus ir daugiau yra nemokamas, reguliari tokio pristatymo kaina – 4,99 eurai.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB