Sveikata

Farmacininkai moterims, susidūrusioms su pieno trūkumu, skuba į pagalbą

Kūdikio gimimas – vienas nuostabiausių įvykių šeimos gyvenime. Moterims patikėta neįkainojama dovana – išnešioti naują gyvybę po savo širdimi bei, tiesą sakant, galimybė džiaugtis kur kas glaudesniu ryšiu su naujagimiu nei tėveliams. Maitinimas – vienas tų stebuklų, leidžiantis patirti betarpišką bendravimą su mažyliu. Deja, kai kurios moterys šią gyvenimo patirtį sieja ne su pačiais geriausiais prisiminimais: vienos patyrė, ką reiškia netikėtai netekti pieno, o kitos buvo skaudžiai sukandžiotos savo…mažylių. Tiek specialistai, tiek moterys, turinčios atitinkamos patirties, siūlo nekentėti ir nesilaikyti nuo seno gajų mitų: jei kankina problemos, susijusios su maitinimu, padėti gali prekes maitinancioms mamoms. Vienas tokių preparatų – maisto papildas promolact, skirtas maitinančių moterų pieno gamybos skatinimui.

Senolės, patyrusia akimi nužvelgusios besilaukiančios moters krūtis, neretai mėgsta pasakyti verdiktą: „Tavo krūtys mažos, tad pieno neturėsi!“ Nemažai pagimdžiusių moterų iš tiesų susiduria su pieno stygiumi, tačiau krūtų dydis tam įtakos tikrai neturi. Cezario operacijos (organizmas tiesiog nespėja sureaguoti į įvykusius pokyčius), stresas, nuovargis, patirties maitinime trūkumas bei kitos problemos lemia, jog pieno „kranelis“ ima ir užsisuka arba gamina per mažai pieno ir kūdikis nepasisotina. Išeitimi gali tapti ne tik įvairūs liaudies patarimai, bet ir medikų rekomenduojami vaistai laktacijai skatinti. Kai ant rankų guli naujagimis, kur kas paprasčiau išgerti promolact maisto papildą, nei maišyti kelis ingredientus ir tikėtis, jog liaudies išminčiai buvo teisūs. Negana to, promolact papildų sudėtis yra saugi tiek mamos, tiek kūdikio sveikatos atžvilgiu. O, kalbant apie liaudiškus „kokteilius“, negali būti tikras, jog viena ar kita sudėtinė dalis nesukels mažyliui alerginės reakcijos.

Promolact – viena populiariausių prekių naujai „iškeptų“ mamyčių, susidūrusių su laktacijos problemomis, pirkinių sąraše („promolact kur isigyti“, „promolact kaina“, „promolact camelia“ – dažniausios užklausos šia tema). Daug teigiamų atsiliepimų apie šį maisto papildą, tačiau garantijos, ar šis bus efektyvus ir konkrečiu jūsų atveju, nėra – belieka išbandyti ir tuo įsitikinti. Kaip ir kitą prekę – antspenius, skirtus apsaugoti spenelius nuo aštrių kūdikio dantukų bei palengvinti kūdikiui maitinimosi procesą (ne viena mama teigia, jog mažyliui speneliai tiesiog nepatiko, o štai pradėjus naudoti antspenius maitinimas pradėjo vykti kaip iš pypkės). Daugiau informacijos apie šią prekę, skirtą maitinančioms moterims, galima rasti pasinaudojus raktiniu žodžiu „antspeniai eurovaistine“.