Mada

Gražaus manikiūro paslaptys

Moters rankos išduoda jos amžių. Todėl nuo manikiūro iki odos būklės kiekviena detalė reikšminga. Juo labiau, kad artėja pavasaris ir savo rankeles ištrauksim iš šiltų pirštinių. Kaip rūpinamės veido oda, taip ir rankos neturėtų būti pamirštos. Kremai, kaukės, profesionalios manikiūro priemonės – viskas prisidės prie jūsų geros išvaizdos ir geros savijautos. Juk kiekviena smulkmena svarbi!

 

Grožis, tiek odos, plaukų, nagų skleidžiasi iš vidaus. Todėl reikia nepamiršti rūpintis subalansuota mityba, daug vaisių, daržovių, grūdinės kultūros, bei vanduo, kad būtų išlaikyta odos ir viso kūno drėgmė. Kadangi žiemą negalim pasidžiaugti gausiu daržovių ir vaisių derliumi, užaugintų mūsų krašte, kas yra sveika ir labiausiai pritinka mūsų organizmui, papildomai mikroelementų balansui palaikyti padėtų vitaminai skirti odos, nagų bei plaukų priežiūrai.

Darbas biure su dokumentais, kasdienis buitinės chemijos naudojimas taip pat džiovina rankų odą. Net ir visavertė subalansuota mityba bei pilnas kompleksas gaunamų reikalingų mineralų kiekis nepadės išlaikyti gražios odos. Todėl į pagalbą pasitelkti reikėtų kokybiškas rankų odos kaukes, pilingo priemones, drėkinamuosius bei maitinamuosius kremus.

Rankų grožio galutinę vizualizaciją suteikia tvarkingas manikiūras. Gerai jį atlikti svarbu naudoti kokybiškas ir profesionalias priemones. O kad turėtum tvarkingą manikiūrą nebūtina leisti dideles pinigų sumas grožio salonuose. Užtenka šiek tiek žinių ir puikių nagų priežiūros kosmetikos bei įrankių. Pradėję nuo formos suteikimo nagui, odelių sutvarkymo pereikite prie mėgstamos spalvos lako. Tobulam ir ilgai išliekančiam manikiūro vaizdui pradėkite nuo nago padengimo lako pagrindu, tuomet pasirinkta spalva, o užbaikite viršutiniu nagų lako sluoksniu. Taip atliktas manikiūras ne tik atrodys puikiai, bet ir laikysis dešimt ir daugiau dienų, ypač jei pasirinksit tinkamas priemones.

Kokias profesionalias nagų manikiūro priemones naudoti – pasidomėkite www.groziui.lt .