Laisvalaikis

Įdomiausi būdai teikti gėles

Nereikia nė sakyti, kad gauti puokštę kaip dovaną yra maloni patirtis, tačiau originalus būdas ją gauti padaro dieną dar geresne. Šilti žodžiai ar kortelė, lydinti gėlių puokštę, sukuria didžiulį skirtumą, ir yra keletas kūrybiškų būdų, kaip savo dovaną pakelti į dar aukštesnį lygį.

Dalinamės keliais būdais, kaip galima įdomiai ir kūrybiškai įteikti gėles kaip dovaną ir taip sukurti mažą siurprizą, kuris praskaidrins gavėjo dieną.

Būdai nustebinti ką nors gėlių kompozicija

Net jei tai nedidelė laukinių gėlių puokštė, surinkta iš šalia namų esančios pievos, svarbiausia yra dovanoti iš širdies. Bet jūs visada galite dovanojimo momentą paįvairinti neįprastais būdais, ypač vienu iš šių būdų:

  • gėlių dėžutės leidžia bet kokiai kompozicijai atrodyti elegantiškai ir išbaigtai, o jūs galite papuošti dėžutę, pavyzdžiui, meilės prisipažinimu, kad jūsų dovana būtų dar mielesnė.
  • vainikas yra dar vienas kūrybingas ir elegantiškas gėlių išdėstymo būdas, prie dėžutės ar pakuotės galite pridėti bet kokių kitų saldžių smulkmenų. Vainikas itin tinkamas Velykoms ar Kalėdoms.
  • palikite gėlių puokštę  viename iš kambarių, jei gyvenate kartu, tikrai bus maloni ir netikėta dovana, kuri praskaidrins žmogaus dieną netikėtai radus puokštę. Nepamirškite pridėti raštelio!
  • tos pačios dienos gėlių pristatymas bus puikus būdas, jei matysite, kad jūsų mylimas žmogus šiandien be nuotaikos ir reikėtų šiek tiek malonių emocijų. O galbūt norite jį pažadinti su staigmena laisvadienio rytą. Gėlių salonų siūloma gėlių pristatymo paslauga užtikrins malonių akimirkų sukūrimą.
  • gėlių nešimas ar pristatymas ne namuose, pavyzdžiui, į asmens darbą ar studijų vietą, bus žavus būdas parodyti, kad visą dieną apie jį galvojate.
  • vaisių, saldainių ar žaislų įtraukimas į gėlių puokštę praturtins kompozicijos išvaizdą ir aromatą bei sužavės gavėją.
  • gėlių pristatymas tiesiai iš gatvės, jei asmuo gyvena pirmame aukšte, yra dar vienas būdas nepamirštamai padovanoti gėlių, o senos geros serenados dainavimas suteiks nuostabią patirtį jums abiems.
  • įtraukimas kitų žmonių gali padėti padaryti gėlių įteikimą netikėtu, pavyzdžiui, paprašyti padavėjo pristatyti kompoziciją restorane, į kurį einate vakarieniauti.
  • puokštės pasigaminimas savarankiškai arba kartu bus malonus užsiėmimas ir suteiks asmeniškumo jūsų susitikimui.

Kaip matote, yra daug būdų, kaip padaryti gėlių dovanojimą emocingesniu ir kitokiu nei anksčiau. Galbūt kai kuriuos iš šių būdų jau padarėte anksčiau, o jei ne, visada naudinga šiek tiek paeksperimentuoti! Išties galima sugalvoti ir daugiau įdomių, kūrybiškų būdų dovanoti gėles ar kitokias dovanas. Nes staigmena, šiluma, galvojimas apie žmogų yra labai svarbu ir padeda palaikyti gerą nuotaiką.

Tačiau dienos pabaigoje svarbiausias yra faktas, kad žmogus nori priversti kitą žmogų šypsotis pasitelkęs gražių gėlių puokštę. Taigi, jei jums lengviau pristatyti gėles gana tradiciniu būdu, Gėlininkai.lt pristatymas padės jums be vargo atnešti laimę jūsų ypatingam žmogui!