Laisvalaikis

Internetinės pažintys: patarimai merginoms

Šiais laikais pažintys internete nieko nestebina. Tačiau stebina bandymai apgauti ar sugebėjimas apsigauti patiems vos tik pradėjus bendrauti. Žinoma, visi nori pasirodyti iš gerosios pusės, pagražinti, nuspalvinti viską aukso spalvomis. Tačiau per pirmą pasimatymą jau viskas išaiškėja. Todėl net neverta pradėti. Tiesa visuomet išlenda kaip yla iš maišo ir duria išties skaudžiai. Tad dalinamės keliais paprastais, tačiau vertais dėmesio patarimais kaip elgtis, ką daryti ir ko nedaryti internetinių pažinčių portaluose.

Pažinčių anketa turi būti asmeninė. Tai reiškia ten turi būti ir tikra nuotrauka ir nuoširdus aprašymas, o ne tik kopijuota skambi frazė ar citata. Vyrai renkasi akimis, todėl nuotraukos itin svarbios. Ir jos turi būti šių dienų. Įsivaizduokite, matote nuotraukoje žavų vyruką garbanotais plaukais, o į pasimatymą ateina nuplikęs pilvotas dėdulė. Tas pats kuris užfiksuotas nuotraukoje, tačiau jau 10 metų pasenęs. Žinoma, kyla pagunda talpinti nuotraukas iš jaunystės, tačiau nežaiskite tokių žaidimų, visi supranta, jog nejaunėjame, tad kelios raukšlės nuotraukoje padarys mažiau žalos ir nesukels nusivylimo kaip visiškai pasikeitęs žmogus pasimatyme.

Būk dėmesinga ir nepasitikėk. Pasitikėjimas yra užsitarnaujamas. Todėl jei tau kyla įtarimas, jog viskas yra pernelyg gražu, būk dėmesinga ir klausyk ką vaikinas kalba. Vėliau suformuluok klausimus taip, kad galėtum patikrinti ar tai ką jis kalbėjo anksčiau yra tiesa. Tai lengviausia daryti kalbant telefonu, nes susirašinėjant niekada nežinai kiek yra tiesos tame kas rašoma, ką galvoja pats rašytojas ir ką patarinėja jam šalia sėdintys draugai. Prisipažink, jei šalia tavęs sėdi draugė, tu prirašai irgi tokių dalykų, kur pati net nesugalvotum parašyti.

Atkreipk dėmesį į savo pasąmonę. Dažnai taip norisi tikėtis, jog pazintys peraugs į kažką daugiau, jog to yra siekiama ir tik per vėlai susigriebiama, jog hmm, vaikinas man visai netinka. Todėl skubėti nereikia, verčiau atkreipti dėmesį į pasąmonės siunčiamus signalus. Kaip jautiesi kai matai telefone, kad skambina jis? Ar nors kartą kilo mintis neatsiliepti susigalvojus paiką priežastį? Ar kalbant telefonu žvilgčioji į laikrodį? Žiovauji? Tau nepatinka jo kvapas, kalbos maniera, randi priekabių?

Atmink – žmogų perauklėti ir pakeisti nėra lengva. Vyras – ne molis iš kurio gali nulipdyti ko nori. Turi rasti jau tokį koks patiks be pakeitimų.