Sveikata

Jau šį savaitgalį grožio, stiliaus ir mados paroda „Moters kodas“ – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje

Jau šį penktadienį, uostamiesčio „Švyturio“ arenoje duris atvers tikra grožio, stiliaus ir mados šventė. Paroda „Moters kodas 2023“ – tai tobulas savaitgalis kiekvienai moteriai, norinčiai neatsilikti nuo moderniausių grožio ir estetikos sektoriaus naujienų, trokštančiai eiti koja kojon su aktualiausiomis stiliaus ir mados tendencijomis, mėgstančioms skirti laiko sau, savo grožiui ir pomėgiams.

Nuo grožio, stiliaus ir mados – iki pomėgių ir laisvalaikio – parodoje kažką sau atras kiekviena

Lapkričio 24-26 dienomis, Klaipėda švęs grožį ir madą – į jau antrus metus vyksiančią moterims skirtą parodą „Moters kodas 2023“ vėl pakvies UAB „Ekspozicijų centras“, jau tris dešimtmečius organizuojantis tokias populiarias ir lankytojų mylimas parodas kaip „Rinkis prekę lietuvišką“, „Moters pasaulis“, „Namų pasaulis“ ir daugelį kitų.

Šių metų parodoje „Moters kodas 2023“, lankytojus pasitiks ne tik moderniausi grožio ir estetikos produktai, paslaugos bei technologijos, bet ir – išskirtiniai drabužiai, aksesuarai, stilingos aprangos detalės ir elementai. Be kita ko, paroda nestokos ir ypatingų ir specialių pasiūlymų, akcijų ir nuolaidų – kuriomis pasinaudoti bus galima išskirtinai tik parodos „Moters kodas 2023“ metu.

Parodoje „Moters kodas 2023“ bus galima atrasti tiek ir profesionalios dekoratyvinės, tiek ir natūralios kosmetikos produktų. Nestigs parodoje ir dėmesio estetikai bei kūno priežiūrai – čia rasite plaukų ir nagų priežiūros priemones, grožio ir kosmetologijos, ilgalaikio makiažo, kirpyklų, kosmetikos salonų teikiamų paslaugų asortimentą. Mados ir stiliaus mylėtojos – taipogi, tikrai nenusivils. Parodoje bus galima rasti aukščiausios kokybės tekstilės, trikotažo, odos ir kailio gaminių, avalynės, galanterijos produktų, juvelyrikos ir bižuterijos kūrinių. Neužmiršti parodoje bus ir moterų pamėgti užsiėmimai – sportas, laisvalaikis, sveikatingumas.

Antrus metus organizuojama paroda į Klaipėdos „Švyturio“ areną šiais metais sutrauks daugiau nei 100 skirtingų verslų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos. Čia galėsite rasti tokius prabangius ir visame pasaulyje gerai žinomus kosmetikos prekių ženklus kaip „Premiere Baltic“, „MICA beauty“, „Gratiae“, „Bionyx“, prabangų aukštosios juvelyrikos prekių ženklą „Factory by Ribas“, namų tekstilės gamintojus „Nostra“, šiltų drabužių ir aksesuarų gamintojus „Knitas“, lietuvių sukurtą veido odos priežiūros kosmetikos prekės ženklą „Moon Cosmetics“, profesionalių plaukų priežiūros priemonių parduotuvę „Ąžuolas Shop“ ir daugelį kitų prekės ženklų.

Tačiau tai – dar ne viskas. Paroda „Moters kodas 2023“ – tai ne tik grožio, mados ir stiliaus paroda, žymūs prekių ženklai ir ypatingos akcijos ir pasiūlymai, tai ir – vertingi renginiai parodos lankytojams. Visi parodos lankytojai, taipogi galės nemokamai apsilankyti ir parodos metu vyksiančiuose renginiuose. Parodos lankytojų lauks grožio ir mados šou bei dizainerių kolekcijų pristatymai, kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) meistrų renginiai ir šou programos, tarptautinis nagų čempionatas „Nagų pasaulis. Lietuva“, ilgiausių plaukų konkursas „Pasaulio ilgaplaukės“, asmeninių konsultacijų valandos bei specialistų seminarai.

 

Bilietas vienas, renginiai – net du

Paskutinis rudens savaitgalis Klaipėdoje bus skirtas ne tik grožiui, madai bei stiliui, bet ir pirmam žingsneliui gražiausių metų švenčių – Kalėdų – link. Lapkričio 24-26 dienomis, antrajame Klaipėdos „Švyturio“ arenos aukšte vyks ypatingas renginys – mugė „Kalėdų magija 2023“.

Mugė „Kalėdų magija 2023“ – tai renginys tiems, kurie savo artimuosius nori nustebinti ypatingomis, išskirtinėmis Kalėdų dovanomis. Juk ruoštis Kalėdoms ir galvoti apie artimuosius – niekada ne per anksti. Šventinė mugė „Kalėdų magija 2023“ – tai puikiausia proga šiais metais neatidėlioti kalėdinio pasiruošimo ateičiai, o pasirūpinti, kuo po magiška žaliaskare nudžiuginti savo artimuosius – pirmiesiems.

Specialiai šventiniam pasiruošimui skirtoje zonoje, lankytojų lauks Kalėdų dovanų idėjos, dekoracijos ir interjero detalės bei itin platus asortimentas ir kitų, nuo kalėdinės nuotaikos neatsiejamų produktų – maisto, užkandžių bei gėrimų.

Platus kalėdinių dovanų asortimentas padės užsitikrinti, kad bene kiekvienas mugės „Kalėdų magija 2023“ lankytojas čia ras kažką ne tik dovanoms po žaliaskare, bet ir šventiniam stalui: papuošti, paskanauti ar išragauti.

Paroda „Moters kodas 2023“ bei mugė „Kalėdų magija 2023“ Klaipėdos „Švyturio“ arenoje apsilankyti pakvies jau labai greitai – lapkričio 24-26 dienomis, nuo penktadienio iki sekmadienio.

Vienas Jūsų įsigytas bilietas galios apsilankymui abiejose parodose, o įsigyti bilietus greitai ir patogiai galėsite įsigyti internetu ČIA arba „Švyturio“ arenos bilietų kasose. Senjorams, studentams, neįgaliesiems, lankytojams su POLA kortele bei vaikams iki 14 metų su suaugusiųjų priežiūra – įėjimas į šias parodas – nemokamas.

Pranešimą paskelbė: Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras”

Jau šį savaitgalį grožio, stiliaus ir mados paroda „Moters kodas“ – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje