Laisvalaikis

Jei susidūrėte su „sunkumais“ miegamajame

Jūsų partneriui pastaruoju metu kyla „keblumų“ miegamajame? Jis susiduria su erekcijos sutrikimais ir dėl to prastėja jūsų lytinis gyvenimas? Tokiu atveju labai svarbiu tampa jūsų palaikymas ir supratimas. Taip pat būtina suprasti, kad yra daugybė priemonių, kurių pagalba galima visą tai išspręsti.

Svorio kontroliavimas

Viršsvoris gali būti siejamas su erekcine disfunkcija. Tiesą sakant, 2014 m. atlikto tyrimo duomenys parodė, kad vyrai, kurie turi viršsvorį (kurių KMI yra 25-30 ribose), susiduria su 1,5 karto didesne erekcinės disfunkcijos rizika. Tuo tarpu, jei KMI viršija 30, erekcinės disfunkcijos rizika išauga net tris kartus nei tuo atveju, jei vyro kūno svoris yra optimalus. Taigi, viršsvoris ir nutukimas gali labai neigiamai paveikti erekciją, todėl būtina pasirūpinti savo sveikata ir užtikrinti tinkamą kūno svorį.

Tinkamas kraujospūdis

Aukštas kraujospūdis nėra vien tik rizika vyro sveikatai – tai taip pat gali reikšmingai pakenkti ir erekcijai. Vyrai, kurie susiduria su aukšto kraujospūdžio problema, kur kas dažniau susiduria ir su kraujotakos problemomis, galinčiomis sumažinti seksualinį pajėgumą bei pabloginti erekciją. Be to, aukštas kraujo spaudimas yra siejamas ir su nutukimu. Todėl susiduriant su erekcijos sutrikimais naudinga reguliariai tikrinti kraujospūdį, o jam esant per aukštam, apsilankyti pas savo gydytoją.

Alkoholio vengimas

Pernelyg dažnas alkoholio vartojimas gali neigiamai paveikti ir vyro seksualinį pajėgumą. Atlikti tyrimai rodo, kad kuo daugiau alkoholio vyras vartoja, tuo labiau didėja rizika susidurti su seksualine disfunkcija. Alkoholis gali pakenkti erekcijai daugybe būdų. Žvelgiant į trumpalaikę perspektyvą, tai gali pabloginti nuotaiką ir sukelti laikiną impotenciją. Tuo tarpu ilguoju laikotarpiu, tai gali sumažinti testosterono lygį ir seksualinį potraukį, sukeliant erekcijos sutrikimus lytinio akto metu.

Penio žiedų naudojimas

Penio žiedai – tai ant penio maunami sekso žaisliukai, kurie padeda išlaikyti erekciją ir atitolina bei sustiprina orgazmą. Taip pat renkantis penio žiedus vertėtų atsižvelgti į jų savybes, kadangi jie gali būti vibruojantys arba apspaudžiantys. Be to, galima įsigyti ir žiedų rinkinius, kuriuose būna labai skirtingo dydžio ir funkcionalumo penio žiedai. Tai gali ne tik sustiprinti erekciją, tačiau taip pat suteikti ir labai daug naujų bei malonių potyrių.

Žinoma, tai nėra vienintelės priemonės, kurių pagalba galima išspręsti erekcijos sutrikimo problemą. Taip pat vertėtų atsisakyti rūkymo, užtikrinti gerą, kokybišką ir pakankamą miegą, reguliariai tikrinti testosterono lygį, vengti streso ir propaguoti sveiką gyvenseną.