Laisvalaikis

Kada yra puikiausias laikas kurti santykius?

Dažnai meilės reikalams ir romantiškoms patirtims trukdo laikas. Kaip mėgsta įvardinti patys žmonės, jis būna netinkamas ir nepaisant to, kad kitas žmogus traukia bei norisi su juo būti, pasitaiko situacijų, kada, tiesiog netinkamas metas. Taip skaudinami ne tik kiti žmonės, kuriems jau „tas laikas“, tačiau ir jūs patys, mat galimai veltui eikvojate savo laiką nežinodami, ko norite. Egzistuoja bendriniai patarimai, kuriais vadovaudamiesi suprasite, kada jūsų gyvenime puikiausias laikas kurti santykius.

Kankina nerimas dėl ateities

Tai gali reikšti vieną iš dviejų – jūsų gyvenime dar neatėjo laikas naujiems santykiams arba atėjo. Tad kaip panaudoti šią būseną sėkmingų santykių kūrimui? Ogi nerimas dėl ateities turi kamuoti tuo aspektu, kad jūsų jausmų pasaulį apėmusios abejonės būtų susijusios su šeimos kūrimu ir meile. Jus turi jaudinti, kad to dar nepadarėte.

Visgi čia labai svarbus nešališkas požiūris į save ir savo situaciją. Jeigu nesate užtikrinti ar norite santykių tik dėl to, kad jums nepatinka būti vadinamiems „senmerge“ ar „senberniu“ – tai dar nėra laikas kurti draugystę. Metas tinkamas tada, kai jus pačius jaudina ir neramina vienatvė, norite žmogaus, su kuriuo būtų galima kalbėti, linksmintis, švęsti, liūdėti ir kartu laukti kitos dienos.

Esate tam pasiruošę

Banalu, bet labai teisinga ir paprasta. Jeigu jūsų mintys sukasi apie santykius ir dažnai pagalvojate, kaip gera tiems, kurie turi santykius bei esate įsižiūrėję kokį nors žmogų, geresnio laiko ir būti negali.

Vėlgi, nereikia įsikalti į galva vieno varianto ir vienos galimybės. Kadangi santykiai vyksta su kitais žmonėmis, o jų charakteriai bei požiūriai į gyvenimą būna patys įvairiausi, reikia tikėtis ir įvairių situacijų bei galimybių. Tačiau visumoje požiūris turėtų būti toks, kad jūs pozityviai ir gana optimistiškai vertinate galimybę pradėti romantišką draugystę su kitu žmogumi.

Jūsų gyvenime trūksta intymumo

Daug kam santykiai asocijuojasi su daugiau sekso. Nors seksas bei intymumas santykiuose labai svarbūs, tai nėra vienintelės romantikos ir aistros išraiškos. Intymumas apibrėžia buvimą kartu dviese ir romantiką be sekso. Žvilgsniai, flirtas, prisilietimai – visa tai sudėtinė buvimo kartu dalis, kurios būnant vieniems – labai trūksta.

Vienišiems žmonėms romantikos stoką dažnai užpildo sekso žaislai. Moterims tai dažniausiai būna vibratoriai, vyrams – sekso lėlės (https://www.fantazijos.lt/sekso-leles). Visa tai yra puikus laikinas sprendimas, bet ilgainiui geriausia ieškoti santykių.

Dar sykį pabrėšime – intymumas nėra tik seksas. Jis veda prie sekso, bet pastarasis tėra intymaus laiko padarinys, o ne pagrindinis tikslas. Galbūt jūsų gyvenime seksas užima itin svarbią dalį, tačiau tokiu atveju vertėtų pasvarstyti apie kuriamų santykių tipą. Tradiciniai santykiai dažniausiai nesisuka vien aplink kūniškus malonumus.

Pasiekėte tai, ko norėjote asmeniniame gyvenime

Pakankamai nereta išsiskyrimų priežastis arba kaltininkas, dėl ko būtent tuo metu yra nepatogu kurti santykius – karjera. Dėl asmeninių ambicijų ir tikslų versle, darbe ar kitoje veikloje nukenčia asmeniniai santykiai, tai neišvengiama. Jeigu jūs su žmogumi jau esate kartu kuris laikas ir tik tada kuriate karjerą, galbūt pavyks prisitaikyti, o galbūt – ne. Jeigu asmeninis gyvenimas nebekelia liūdesio ir manote, kad savo mūšius esate laimėję, pats laikas pakeisti tikslus!

Tai ypač aktualu vyresnio amžiaus žmonėms bei moterims. Vyresni žmonės dažniau būna apsirūpinę materialiai ir gali sau leisti darbą keisti gyvenimo malonumais, o moterims karjera svarbu, mat kuriant šeimą ir auginant mažus vaikus tenka aukoti laiką, kuris būtų panaudotas kitur. Jeigu jo negaila – drąsiai sukite link santykių!

Kai galite leisti laiką patys su savimi

Sėkmingas ir savimi pasitikintis žmogus – patrauklus žmogus. Sakoma, kad, jeigu norite traukti kitą, visų pirma turite būti laimingi savo kailyje. Liūdnas, nusiminęs ir neišdidžiai per gyvenimą einantis žmogus nebus pastebėtas ir romantine prasme jo arba jos kiti gali šalintis.

Mokėjimas būti su savimi užgrūdina sunkumams santykių eigoje. Jūs, kad ir būdami pora su kitu asmeniu, vis tiek išliksite atskiri žmonės, su savitu gyvenimo supratimu. Neišvengiama, kad pasitaikys progų, jog dieną, dvi, savaitę ar net ilgiau praleisite atskirai vienas nuo kito. Santykiuose turite rasti balansą tarp asmeninių tikslų ir buvimo kartu. Nė vienas, nei kitas neturi kirstis bei trikdytis tarpusavyje, tačiau kažkada vis tiek teks priimti sprendimą. Na, o, jeigu jausitės pakankamai stiprūs ir pasitikintys (kokie ir būnate laiminguose santykiuose), tikrai rasite būdą kaip suteikti antrajai pusei didesnę gerovę.