Sveikata

Kaip greitas kreditas padėjo laukiantis vaiko

Eglė sako, kad niekada gyvenime negalvojo, jog greitas kreditas bus reikalingas būtent tokiu keistu metu – laukiantis laiko. Moteris mąstė atvirkščiai – vaikų turės tada, kai bus visiškai tam pasiruošusi, turės ir kur gyventi, ir ką dirbti, ir gerai uždirbs. Tačiau atsitiko kaip atsitiko, tiesiog paradoksas, ir greitas kreditas į pagalbą atėjo būtent tokiu laiku…

Pastojus labai sušlubavo sveikata

Jeigu Eglė besilaukdama būtų buvusi tokia pati gyvybinga ir energinga, kaip anksčiau, jokie greitieji kreditai jai tikrai nebūtų buvę reikalingi. Bet, kaip pati sako – suplanuoti gali tik tuos dalykus, kurie nuo tavęs priklauso. O štai toks dalykas kaip nėštumas, pasirodo, yra stichiškas ir prie jo gali nebent bandyti prisiderinti, o ne kažką suplanuoti. Ji sako, kad greitas kreditas internetu tapo jos ramsčiu, kai labai labai sušlubavo sveikata. „Jaučiausi tarsi apgauta. Draugės, kurios laukėsi, jautėsi puikiai, o aš nuo pirmos dienos jaučiausi lyg būčiau po sunkios operacijos beatsigaunanti pirma diena… Tiesiog negalėjau pakilti iš lovos dėl silpnumo, skausmo, mieguistumo, temperatūros ir to beprotiško pykinimo. Pastarasis simptomas man anksčiau buvo žinomas iš filmų tik kaip kažkoks romantiškas dalykėlis. Tačiau realybėje jis smogė labai stipriai ir visiškai padarė mane nedarbinga. Kadangi dirbu savarankiškai – nebegalėjau dirbti normaliai, ir teko šį užsiėmimą sustabdyti net trims mėnesiams…“, – sako moteris.

Teko nedirbti, tačiau nedarbingumo išmokos negavo

Eglė sako, kad greitieji kreditai gal nebūtų buvę būtini, jeigu ji būtų gavusi nedarbingumo išmokas. Tačiau dirbo ji savarankiškai, o pajamas deklaruodavo kartą metuose. Todėl ir išėjus į nedarbingumo atostogas, kažkokių išmokų negalėjo tikėtis. Jas galėtų gauti tik dirbdama pagal normalią darbo sutartį arba jeigu būtų deklaravusi pajamas kas mėnesį. Skolintojai į jos pajamas žiūrėjo kitaip. Kaip žinia, greitas kreditas bedarbiams nesuteikiamas. Tačiau Eglė nebuvo bedarbė – ji tik tuo momentu jautėsi nedarbinga. Tačiau banko išrašai su nemažomis sumomis už darbus, patvirtino, kad ji turi teisę gauti išmokas.

Daug daugiau pradėjo kainuoti maistas

Anot Eglės, galbūt paskola iki 10000 eurų ir nebuvo reikalinga, tačiau visgi ji buvo ir ne tokia maža. Kas labai Eglė nustebino – tas faktas, kad pastojus staiga išaugo maistui numatytas biudžetas. „Iki tol aš galėdavau arba išvis nevalgius būti, arba pavalgyti tik kartais, arba valgyti visiškai bet ką. Kažko skanaus kartais užsinorėdavau, bet jeigu nebūdavo, tai valgydavau paprasčiausią maistą ir tiek. Kaip staiga viskas pasikeitė pastojus… Teko rinktis maistą labai kruopščiai, nes nuo daugumos produktų pykindavo. O kur dar ta situacija, kad apskritai maistas ėmė kainuoti daugiau ir dėl to, kad daugiau suvalgydavau“, – sako ji. Greitas kreditas patogus ekstra situacijose:

  • Jį galima gauti iškart;
  • Niekas nesiteirauja, kodėl skoliniesi;
  • Pagal pajamas suteikiama tokia suma, kokią vėliau galėtum grąžinti.

Finansinis nepriteklius būtų kėlęs daug streso

Eglė džiaugiasi, kad greito vartojimo kreditas jai taip pagelbėjo. Laukiantis reikia vengti streso, o tokios dovanėlės kaip rūpesčiai dėl pinigų, sveikatos tikrai neprideda. Tad Eglė sako, jog jai labai pasisekė, kad šitaip paprastai galėjo viską išspręsti. Iš užsienio grįžęs vyras, viską sumokėjo, ir dabar šeima jau skaičiuoja paskutines savaites, už kurių netrukus išvys savo atžalą. Eglei malonu žinoti, kad prasidės naujas etapas.