Idėjos namams

Kaip įsirengti šiltas, saugias ir stilingas lauko duris?

Siekis, apsaugoti savo būstą, apginti ir save, ir savo artimuosius nuo nemalonumų, glūdi žmogaus pasąmonės lygmenyje. Istorijos bėgyje mūsų genuose „nugulė“ tiesa: lauko durys turi būti kuo saugesnės ir tvirtesnės.

Jeigu žmogus atsainiau žvelgtų į namų apsaugą, tai homo sapiens rūšis būtų išnykusi gūdžioje praeityje – tomis dienomis, kai mūsų protėviai galėjo tapti puikiu užkandžiu alkaniems grobuonims, klaidžiojusiems aplink urvus. Vis dėlto, tada žmogus rado puikią išeitį: didžiulis, sunkus akmuo, pristumiamas prie įėjimo į urvą, patikimai atitverdavo žvėrims kelią link grobio.

Keitėsi laikai – keitėsi ir lauko durys: nuo akmens, uždengiančio įėjimą į urvą, iki šarvuotų durų, su sudėtingomis spynomis. Nepakito tik viena: siekis apsaugoti savo namus nuo neteisėto įsiveržimo. Už lango – XXI amžius ir, nežiūrint į tai, kad aplink nebeslankioja keturkojai grobuonys, juos savo gudrumu ir meistriškumu pakeitė dvikojai nedorėliai.

Taigi labai svarbu, kad lauko durys patikimai saugotų mūsų turtą, todėl vertėtų susimąstyti apie tai, ar ne laikas keisti Jūsiškių į patikimesnes. Bet reikia nepamiršti, kad lauko durys taip pat atspindi Jūsų svetingumą ir suteikia namams jaukumo, saugo juos nuo šalčio, yra neatsiejama stilingo namų eksterjero dalis. Todėl ir dalinamės su Jumis idėjomis, kaip įsirengti šiltas, saugias ir stilingas lauko duris.

Galite būti užtikrinti, kad šiuolaikinės lauko durų pasirinkimo galimybės, suteiks Jums progą tarp daugelio variantų išsirinkti tinkamiausią. Pasirinkimas priklauso nuo daugelio faktorių, tarp kurių: Jūsų gyvenamosios vietos klimatas, Jūsų saugumo užtikrinimas, namo stilius bei Jūsų piniginės storumas. Nauji modeliai gaminami iš įvairių medžiagų, kurių kiekvienos turi savų privalumų ir trūkumų. Jums belieka apsispręsti.

Tai padaryti gali padėti viena iš įmonių, prekiaujančių ar montuojančių lauko duris. Panaršykite internete ir atrasite sau tinkamiausią lauko durų gamintoją, kaip pavyzdžiui: Barborr.

Lauko durys, kaip jau minėjome, turi būti stiprios, atsparios drėgmei ir pasižymėti puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Šiems tikslams pasiekti rinkitės šiuolaikines šarvuotas duris. Jos apsaugos Jūsų namus ne tik nuo įsilaužimų, bet ir nuo nemalonių gamtos reiškinių. Lauko durys turi sandariai užsidaryti, būti tvirtomis ir teisingai suprojektuotomis. Be abejo, renkantis šarvuotas duris labai svarbu ir jų stilingumas. Norite visomis šiomis savybėmis pasižyminčių lauko durų, bet nežinote, kur ieškoti informacijos apie jas? Sužinokite daugiau čia ir įsigykite patikimas, šiltas ir stilingas lauko duris.

silto-ir-saugios-lauko-durys

Pakalbėkime daugiau apie šiuo metu rinkoje vyraujančias šarvuotų durų dizaino tendencijas.

Kai kalbame apie lauko durų pasirinkimą, mes vertiname medžiagas, jų spalvą ir apdailą, kad išreikštume savo individualų skonį. Nedidelių privačių namų savininkams durys dažnai tampa būtent tuo elementu, kuris leidžia jiems išreikšti save stiliaus plotmėje. Ir kartais, tai labai ryškus ir išraiškingas namų eksterjero elementas.

Naujausios lauko durų dizaino tendencijos – tiesios linijos, griežtos geometrinės formos, lygūs paviršiai ir natūralaus apšvietimo galimybė. Šiuolaikinės šarvuotos durys stebina modelių įvairove. Gamintojai siūlo įvairaus stiliaus, skirtingų medžiagų ir spalvų duris, paversdami kiekvieną gaminį meno kūriniu. Šiuolaikiniai modeliai pasižymi patrauklumu ir funkcionalumu, todėl neverta galvoti, kad mūsų dienų stiliaus reikalavimus atitinkančios durys nesuteiks taip trokštamos šilumos ir komforto, būdingų klasikiniams modeliams.

Taigi norint įsirengti šiltas, saugias ir stilingas lauko duris, tereikia atkreipti dėmesį į jų tvirtumą, atsparumą drėgmei, termoizoliacines savybes ir, žinoma, dizainą. Šiuolaikinės lauko durys, netgi šarvuotos, pasižymi ne tik patikimumu, bet ir puikia išvaizda. Belieka išsirinkti…