Sveikata

Karantino laikotarpiu „Kardiolitos klinikos“ teikia nemokamas konsultacijas nuotoliniu būdu

Dėl įvesto karantino sveikatos priežiūros įstaigose sustabdytos visos planinės konsultacijos, tačiau pacientų poreikis medicininei pagalbai niekur nedingo. Karantinas ne tik keičia nusistovėjusią tvarką − šis laikotarpis taip pat suteikia galimybių ieškoti naujų sprendimų, kaip nepalikti bėdoje tų, kuriems šiuo metu reikia medikų pagalbos. Todėl „Kardiolitos klinikos“ džiaugiasi galėdamos pasiūlyti alternatyvą − nemokamas konsultacijas nuotoliniu būdu visiems šį iššūkių kupiną laikotarpį išgyvenantiems Lietuvos žmonėms. 

Įvairių sričių specialistai padės visiems, kuriems reikia pagalbos 

„Žmonių gydymas yra mūsų pašaukimas, o jų sveikata – svarbiausias veiklos prioritetas. Ieškojome sprendimų, kaip šiuo metu padėti pacientams. Atsižvelgę į šį sudėtingą laikotarpį nusprendėme konsultacijas nuotoliniu būdu teikti telefonu visos Lietuvos gyventojams, nepaisant to, kuriame mieste jie gyvena. Ši „Kardiolitos klinikų“ specialistų teikiama pagalba pacientams nieko nekainuos“, – sako Edgaras Balaika, „Kardiolitos klinikų“ Kokybės vadovas.

Konsultacijos nuotoliniu būdu metu gydytojai specialistai įvertina paciento būklę ir, esant poreikiui, gali paskirti būtinuosius tyrimus ar aptarti jų rezultatus, skirti ar pratęsti vaistus, išduoti elektroninius nedarbingumo pažymėjimus, taip pat išrašyti siuntimus kitų gydytojų specialistų konsultacijoms. Gydytojas specialistas, konsultacijos nuotoliniu būdu metu įvertinęs paciento būklę ir nustatęs būtinosios pagalbos poreikį, gali paskirti vizitą į kliniką, jeigu matytų, kad kitu atveju reikšmingai pablogėtų paciento būklė.

Pirmąją savaitę daugiausia pacientų registravosi gydytojų kardiologų ir ortopedų-traumatologų konsultacijoms nuotoliniu būdu. Matydami pacientų poreikį medicininei pagalbai karantino laikotarpiu pacientus nuotoliniu būdu pasiruošę konsultuoti daugelio sričių „Kardiolitos klinikų“ gydytojai: kardiologai, ortopedai-traumatologai, akušeriai-ginekologai, neurologai, oftalmologai, otorinolaringologai, vidaus ligų gydytojai, urologai, bendrosios ir pilvo chirurgijos gydytojai, reumatologai, psichiatrai, psichologai, dermatovenerologai, alergologai ir klinikiniai imunologai, endokrinologai ir kiti.

Registracijai pakanka vieno skambučio

Norint pasikonsultuoti su gydytoju specialistu nuotoliniu būdu tereikia susisiekti su „Kardiolitos klinikomis“ tel. numeriu +370 620 33383 ir užsiregistruoti. Atėjus konsultacijos laikui pats gydytojas specialistas susisieks su pacientu.

Šią paslaugą nemokamai „Kardiolitos klinikos“ planuoja teikti visu karantino laikotarpiu.

Pranešimą paskelbė: Živilė Karevaitė, Integrity PR