Sveikata

Keičiasi „L’Oréal” generalinis direktorius Lenkijai ir Baltijos šalims

Bendrovės „L’Oréal Poland & Baltic“ valdyboje vyksta permainos. Vietoj Niels Westerbye Juhl, kuris pastaruosius trejus metus ėjo „L’Oréal“ generalinio direktoriaus Lenkijai ir Baltijos šalims pareigas, paskirtas Valéry Gaucherand. Jis šias pareigas perims nuo 2022 m. kovo 1 d. 

Niels Westerbye Juhl nuo 2019 m. vadovauja bendrovei Lenkijos ir Baltijos šalių rinkose. Jis sėkmingai įgyvendino „L’Oréal Poland & Baltic“ integracijos etapus – sukūrė struktūras ir procesus, geriau atitinkančius verslo, klientų ir vartotojų poreikius, sustiprino „L’Oréal“ pozicijas Lenkijos ir Baltijos šalių rinkose per neapibrėžtumo kupiną pandemijos laikotarpį. Be verslo pasiekimų, N. Westerbye Juhl taip pat labai aktyviai dalyvavo visoje su darniu vystymusi susijusioje veikloje, padėdamas ambicingos pasaulinės strategijos „L’Oréal For the Future 2030“ pagrindus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Niels Westerbye Juhl dalyvavo kuriant įvairovę mokslo pasaulyje ir remiant mokslininkes moteris, kad jos galėtų plėtoti savo mokslinę karjerą pagal „L’Oréal“ ir UNESCO programą „Moterims moksle“.

„Turėjau galimybę vadovauti įmonei tuo metu, kai socialinio solidarumo ir atsakomybės vertybės tapo labai svarbios, nes siautė pandemija. Pagal Solidarumo programą teikėme pagalbą savo įmonės darbuotojams, taip pat ligoninių įstaigoms, verslo partneriams ir socialinei aplinkai.

Tai taip pat buvo dinamiško augimo metas. Daugelį metų „L’Oréal“ vykdoma skaitmeninė transformacija ir veiksmingas internetinių pardavimo kanalų naudojimas lėmė, kad pandemijos metu internetinė prekyba ir toliau pasiekė išskirtinių rezultatų ir išliko pagrindinė augimo varomoji jėga. Ypač verta paminėti dermotologinės kosmetikos prekės ženklų spartesnį augimą, pastebimai didesnius pardavimus.  Esu sužavėtas visų 4 šalių komanda, kuri puikiai veikė sunkiu pandemijos laikotarpiu – tuo metu, kai kartu kūrėme ir įgyvendinome lankstumu pagrįstus hibridinio darbo principus“, – sakė Niels Westerbye Juhl. „Esu įsitikinęs, kad mano įpėdinis tęs šias pastangas ir bus įkvepiantis vadovas. Jo puikus vadovavimas žmonėms, bendradarbiavimo būdas, patirtis vadovaujant įmonei kitose rinkose suteiks ne vieną impulsą „L’Oréal“ plėtrai regione”, – priduria jis.

Niels Westerbye Juhl vietą „L’Oréal Poland & Baltic“ generalinio direktoriaus pareigose užims Valéry Gaucherand, kuris grupėje dirba daugiau nei 20 metų. Valery Gaucherand įgijo patirties įvairiose pasaulio rinkose (Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje, Meksikoje, Čilėje, Turkijoje ir Vietname), kur jam teko dirbti įvairiose pareigose ir skyriuose. Visus savo darbus Valery Gaucherand atliko sėkmingai, nes vadovaujasi verslumo ir stiprios lyderystės dvasia. Jam dirbant Vietname, dėl novatoriškos ir ambicingos elektroninės prekybos strategijos bei skaitmeninės transformacijos, pardavimai išaugo daugiau nei dvigubai, o rinkos dalis gerokai padidėjo. Plėtodamas verslą, Valéry Gaucherand ne mažiau aktyviai dalyvavo „L’Oréal For the Future“ veikloje, ypač moterų įgalinimo programose ir siekė sumažinti plastiko atliekų kiekį. Metai, praleisti vadovaujamose pareigose daugelyje šalių, bus vertingas turtas per tolesnę „L’Oréal“ Lenkijos ir Baltijos šalių regionų plėtrą, o jo vadovavimo ir bendradarbiavimo gebėjimai sustiprins ir sutvirtins komandą.

Valéry Gaucherand nuo 2022 m. kovo 1 d. pradės eiti naujas „L’Oréal Poland & Baltic“ Lenkijos ir Baltijos šalių generalinio direktoriaus pareigas.

„Turėjau galimybę dirbti keliuose žemynuose, susidūriau su įvairiais grožio poreikiais ir visur patiriama skaitmenine transformacija, labai džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie Lenkijos ir Baltijos šalių centro ir būti atsakingas už „L’Oréal“ plėtrą vienoje dinamiškiausiai augančių kosmetikos rinkų Europoje. Nekantrauju tęsti sėkmingą „L’Oréal“ Lenkijos ir Baltijos šalių komandų darbą ir kartu kurti grožį, kuris jaudina pasaulį“, – sakė Valéry Gaucherand.

„L’Oréal“ grupė

„L’Oréal“ jau daugiau kaip 100 metų skiria dėmesį grožiui. Turėdama unikalų 35 skirtingų ir vienas kitą papildančių prekių ženklų portfelį, grupė 2020 m. pasiekė 27,99 mlrd. eurų apyvartą ir šiuo metu visame pasaulyje turi 85 400 darbuotojų. Būdama pasaulinės kosmetikos rinkos lyderė, „L’Oréal“ veikia visuose platinimo tinkluose: masinėje rinkoje, prekybos centruose, vaistinėse, kosmetikos ir buities prekių parduotuvėse, grožio salonuose ir neapmuitinamų parduotuvių tinkluose. „L’Oréal“ produktų taip pat galima įsigyti šio prekės ženklo parduotuvėse ir elektroninėje prekyboje. Mokslinių tyrimų ir inovacijų skyrius kartu su 4 000 tyrėjų grupe sudaro „L’Oréal“ strategijos pagrindą, kad būtų įgyvendintos viso pasaulio klientų grožio svajonės. Iki 2030 m. „L’Oréal“ yra prisiėmusi ambicingus įsipareigojimus dėl darnaus vystymosi, įskaitant klimato, biologinės įvairovės ir išteklių apsaugos, taip pat remia įtraukios visuomenės idėją. Daugiau informacijos:

www.loreal.com 

https://www.facebook.com/lorealbaltics

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”
Keičiasi „L’Oréal” generalinis direktorius Lenkijai ir Baltijos šalims