Laisvalaikis

Kelionių organizatorius „Tez Tour" stabdo keliones į Bulgariją, siūloma alternatyva keliautojams – Graikijos kurortai

Dėl pastaruoju metu blogėjančios epidemiologinės situacijos Bulgarijoje, kuomet fiksuojamas padidėjęs sergamumo rodiklis Covid-19 liga, tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ stabdo užsakomuosius skrydžius į Bulgariją. Sprendimas yra laikinas, jis įsigalios nuo liepos 9 d., jo bus laikomasi iki liepos 31 d.  

„Stabdome užsakomuosius skrydžius rūpindamiesi keliautojų saugumu, kuomet liepos 8 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija atkreipė dėmesį į blogėjančią epidemiologinę padėtį Bulgarijoje bei Rumunijoje, – sakė Inga Aukštuolytė, „Tez Tour“ Rinkodaros ir ryšių su visuomene skyriaus vadovė. – Priklausomai nuo to, kaip keisis epidemiologinė situacija šalyje, sugrįžtantiesiems gali būti privaloma 14 dienų saviizoliacija. Atšaukiame keliones į Bulgariją, kad mūsų keliautojai būtų saugūs ir nepatirtų šių galimų nepatogumų“.   

Poilsiautojai, kurių kelionės atšauktos, prašomi kreiptis į keliones pardavusias agentūras, kur jiems bus pasiūlyti alternatyvūs kelionių variantai. „Visiems mūsų keliautojams kiti galimi kelionių pasiūlymai bus pateikti pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Darome viską, kad suplanuotos atostogos įvyktų“, – sakė I. Aukštuolytė.

Keliones į Bulgariją jau šiai savaitei įsigijusiems poilsiautojams siūloma perkelti atostogas į Graikijos Peloponesą – šeštadienį, liepos 11 d. 

Keliones į Bulgariją vėlesnėmis datomis įsigiję keliautojai ga­lės rink­tis ir daugiau Graikijos krypčių – ne tik Peloponesą, bet ir Kretos bei Rodo salas. 

„Atidžiai stebime situaciją visame pasaulyje. Nuolat palaikome ryšį su „Tez Tour“ atstovybėmis užsienyje, taip pat su Lietuvos Užsienio reikalų bei Sveikatos apsaugos ministerijomis. Stengiamės, kad keliautojai galėtų vykti lauktų ir suplanuotų atostogų, tačiau jų saugumas – besąlyginis mūsų kaip kelionių organizatoriaus prioritetas“, – pabrėžė „Tez Tour“ atstovė.

Pranešimą paskelbė: Inga Aukštuolytė, UAB Tez Tour