Sveikata

Klaipėdoje atidaryta atnaujinta „IKI Vėtrungė“ parduotuvė: pirkėjų laukia prekybos tinkle dar nematyta naujovė

Į plėtrą ir atsinaujinimą aktyviai investuojantis prekybos tinklas „Iki“ penktadienį Klaipėdoje atidarė po rekonstrukcijos neatpažįstamai pasikeitusią „IKI Vėtrungė“ parduotuvę, adresu Taikos pr. 28. Investicijos į jos atnaujinimą siekia 1,7 mln. eurų. Atnaujinant parduotuvę remtasi naujausiomis prekybos vietų tendencijomis, pritaikyti apsipirkimo patirtį gerinantys sprendimai. Didžiausia šios parduotuvės naujovė – specialioje krosnyje vietoje kepamos šviežios, autentiškos picos.

Pirkėjams siūlys net 8 rūšių picas

„Tęsiame šių metų parduotuvių atnaujinimo maratoną ir atidarome dar vieną atnaujintą parduotuvę Klaipėdoje, kuri yra įrengta pagal naujausius tinklo standartus. Pastebime, kad su laiku keičiasi pirkėjų įpročiai – jie siekia ne tik greito bei patogaus apsipirkimo, bet tikisi ir kokybiško maisto užkandines primenančių jau paruoštų vartoti gaminių asortimento. O klaipėdiečius pačius pirmuosius Lietuvoje jau kviečiame išbandyti ypatingą naujieną – parduotuvėje kasdien kepamų šviežutėlių picų“, – sako sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Parduotuvėje dirbs 48 darbuotojai. „IKI Vėtrungė“ atsirado prekybos tinkle iki šiol nematyta pareigybė – profesionalus picų kepėjas. Specialioje, parduotuvėje įrengtoje elektrinėje krosnyje su 14 mm storio akmens padu, jis keps net 8 rūšių plonapades picas. Siekiant išlaikyti geriausią skonį, jos bus kepamos optimalaus dydžio, visą parduotuvės darbo laiką, išskyrus ankstyvas ir vėlyvas parduotuvės darbo valandas.

Atnaujintoje „Iki“ parduotuvėje pirkėjai ras gausesnį vaisių ir daržovių skyrių, išplėstas ir šviežios žuvies ant ledo asortimentas. Šioje parduotuvėje taip pat padidintas „IKI Bitutė“ savitarnos kasų skaičius – iš viso dabar pirkėjų patogumui jų įrengta aštuonios. Parduotuvė kasdien veiks nuo 7.30 iki 22.00 val. Pagal šiuo metu galiojančius Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus, siekiant užtikrinti 30 kv. m. ploto vienam pirkėjui, galimybių pasai nebus tikrinami, tačiau bus reguliuojami pirkėjų srautai.

Įsikurs darbuotojų mokymo centras

Greta naujosios „Iki“ parduotuvės taip pat įsikurs Klaipėdos regiono mokymo centras, kuriame su darbo parduotuvėje principais bus supažindinami būsimi prekybos tinklo darbuotojai. Specializuoto mokymų centro erdvės savo infrastruktūra ir išdėstymu primena tikrą parduotuvę. Čia įrengta kompiuterinio raštingumo ir darbo kasoje klasė, mini parduotuvė, šviežių ir sveriamų prekių skyrius, tikrovišką atmosferą kuria net menami pirkėjai.

Per kelias dienas trunkančius mokymus darbuotojai akademijoje gaus visas būtiniausias žinias apie darbo specifiką ir jas iškart pritaikys atlikdami praktines užduotis realioje darbo aplinkoje: dirbdami su tikra kasa, krosnimis, kuriose patys keps bandeles, perrinkinėdami vaisius ir daržoves, pjaustydami sūrius, sverdami mėsą.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 228 „Iki“ parduotuvės, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba beveik 5,8 tūkst. darbuotojų.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”