Sveikata

Klaipėdos „Akropolyje“ esanti „Eurovaistinė“ pripažinta geriausia tinklo vaistine Baltijos šalyse

670 vaistinių tinklą valdanti bendrovė „Euroapotheca“ paskelbė geriausią 2019 metų vaistinę. Ja tapo Lietuvoje sėkmingai veikianti vaistinė. Klaipėdos „Akropolyje“ esantis „Eurovaistinės“ filialas paskelbtas geriausiu dėl gaunamų klientų atsiliepimų, rezultatų ir kokybiškos farmacinės paslaugos. „Euroapotheca“ vykdo veiklą Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje, Estijoje, bei Lenkijoje.

Klaipėdos „Akropolyje“ esančio filialo farmacijos vadovas Dainius Viederis sako, kad kartu su komanda siekė šio apdovanojimo, todėl jis nėra visiškai netikėtas. Šios vaistinės vadovai  Rasa Bagdonienė ir D. Viederis išdavė, kad dar metų pradžioje sutarė, jog jų tikslas šiemet – būti geriausiais.

„Kiekvieną mėnesį ėjome žingsnis po žingsnio. Man didžiulė garbė būti šios komandos dalimi ir būti pripažintam tarp tokios gausybės profesionalų“, – sako vaistininkas D. Viederis, kuris neslepia, kad buvo ir sunkesnių mėnesių, tačiau nepasiduoti motyvavo bendras su kolegomis išsikeltas tikslas.

„Euroapotheca“ valdybos pirmininkas Laimonas Devyžis sako, kad šis apdovanojimas „Eurovaistinei“ atitenka išanalizavus daugelį skirtingų kriterijų.

„Klaipėdos „Akropolio“ vaistinė geriausia vaistinė iš 670 vaistinių Švedijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje. Tai svarbus laimėjimas. Ši vaistinė ir ši komanda yra išrinkta kaip geriausiai dirbanti ir geriausiai klientus aptarnaujanti. Ji vaistinių čempionate užėmė pirmąją vietą, tačiau tai tikrai neatsininka šiaip sau, nes tam pasiekti svarbu komandinis darbas, atsidavimas, savo profesijos išmanymas, klientų mylėjimas“, – sveikindamas laimėjimu džiaugėsi L. Devyžis.

Vaistinių tinklo Lietuvoje valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad tai ne pirmas komandos laimėjimas. „Dažnai rodome pavyzdį Lietuvos vaistinių rinkoje, gera patirtimi dalintis ir su kolegomis kitose valstybėse. Mokomės vieni iš kitų ir tai duoda rezultatą. Džiaugiamės, kad būtent Lietuvoje esančiai vaistinei įteiktas šis apdovanojimas. Tai įvertinimas atspindintis profesionalumą ir tikrąjį komandiškumą, kurį ir skatiname“, – sako „Eurovaistinės“ vadovė.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB
Klaipėdos „Akropolyje“ esanti „Eurovaistinė“ pripažinta geriausia tinklo vaistine Baltijos šalyse