Sveikata

Klinika „Šypsenos akademija“ siūlo verslininkams atlikti darbuotojų COVID-19 testus jų objektuose

Kaip šią savaitę paskelbė Ekonomikos ir inovacijų ministerija, nuo karantino nukentėjusios smulkios ir vidutinės įmonės gali pradėti testuoti darbuotojus, o vėliau, užpildžiusios paraišką „Invegoje“, gauti valstybės kompensaciją.

Kad testavimas šalyje vyktų sparčiau, COVID-19 tyrimų paslaugas leista teikti daugiau akredituotų sveikatos priežiūros įstaigų. Viena iš jų – odontologijos klinika „Šypsenos akademija“, turinti padalinius Vilniuje ir Kaune.

„Greitasis antigenų testas gali būti atliekamas tiek mūsų klinikoje, tiek kliento objekte. Suprantame, kad darbo metu išleisti kažkur važiuoti testuotis penkis, dešimt ar daugiau žmonių yra nuostolinga. Tad esame pasiruošę sutvarkyti visus teisinius bei techninius formalumus ir atvykti į nurodytą vietą, kad klientui nekiltų jokių rūpesčių“, – sakė Gintarė Krikščiūnienė,  odontologijos klinikos „Šypsenos akademija“ direktorė.

Antigenų testas, paimant mėginį iš paciento nosiaryklės, netrunka nė minutės, o atsakymas dėl COVID-19 sužinomas per 15 minučių. Pasak klinikos vadovės, šiai procedūrai „Šypsenos akademijoje“ dar nėra eilių, o testo kaina tokia pati, kaip ir visur. 

„Juridiniai asmenys dėl darbuotojų testavimo turėtų susisiekti su mūsų atstovu ir pasirašyti sutartį, o pavienius interesantus kviečiame atvykti į mūsų padalinį Vilniuje, Švitrigailos g. 11G, arba Kaune, V. Putvinskio g. 51.“- kvietė G. Krikščiūnienė.

Nuo vasario 23 d.  verslas gali pradėti rinkti sąskaitas už asmens sveikatos priežiūros įstaigose atliktus testus, už kuriuos vėliau gaus valstybės kompensacijas. Kaip skelbia „Invega“, vienam darbuotojui kompensuojama iki 4 testų per mėnesį. Tai gali būti individualią veiklą vykdantys asmenys, dirbantieji pagal verslo liudijimą, ar smulkaus ir vidutinio verslo subjektai. Neabejojama, kad reguliarus testavimas padės apsaugoti darbuotojus, mažins susirgimų riziką ir sudarys prielaidas karantino apribojimų švelninimui.

„Šypsenos akademijos“ padaliniuose COVID-19 testus taip pat kviečiami atlikti pacientai, kurie po saviizoliacijos nori įsitikinti, ar gali grįžti į darbą.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Juridiniai asmenys dėl sutarčių sudarymo tel.  +370 655 19556

Privatūs asmenys tel. +370 643 52525

Registruotis galima ir užpildžius elektroninę formą interneto svetainėje https://sypsenosakademija.lt/registracija/

Pranešimą paskelbė: Arūnas Liubinavičius, UAB „RSV projektai”