Sveikata

Kodėl ne visada santykiai – kaip sviestu tepti?

Daugeliui atrodo kad gražūs santykiai poroje, ypač bėgant metams, gali būti tik filmuose. Tai nėra visiškai tiesa. Kiekviena pora gali ir po daugelio metų džiaugtis darnumu santykiuose, net gali mylėti vienas kitą. Žinoma, kad reikia dėti pastangas kad taip būtų. 

Santykiai yra darbas. Dažnai net sudėtingesnis nei daugeliui atrodo. Visgi, jo vaisiai labai skanūs, tad stengtis tikrai verta.

Dingsta intymumas

Dažniausiai su metais intymumo poros gyvenime yra vis mažiau. Ne tik dėl to, kad retas tam turi laiko, tačiau ir dėl įpratimo. Paprasčiausiai mūsų nejaudina tas žmogus, kurį matome kasdien. Deja, kai intymumo gyvenime lieka mažai – santykiai taip pat nebe tokie patrauklūs. Juk aktyvus lytinis gyvenimas – sveikas bet kokio žmogaus psichikai.

Jeigu norisi išbandyti daugiau naujų dalykų – tokiu atveju vertos dėmesio yra sekso prekės. Jas galite įsigyti Glamonek.lt prekybos centre internetu. Tai, pirkti tai, kas jus domina – bus galima be jokių tabu.

Per mažai laiko kartu

Gana daugelio porų daroma klaida yra tai, kad per mažai yra leidžiama laiko kartu. Tai dažniausiai atskleidžia per jausmų atšalinimą. Leisti laiką kartu yra būtina, tik jums reikia rasti labiausiai porai tinkamą metodą. Tai gali būti net ir hobis, kuris tinka abiem. Svarbiausia, kad jo metu būtumėte kartu ir tuo pačiu dirbtumėte kaip komanda.

Pokalbių svarba

Svarbu kuo daugiau kalbėtis. Tikrai ne tik apie santykius, tačiau tinka bet kokie pokalbiai. Jie gali padėti geriau pažinti kitą žmogų. Galiausiai, jie paprasčiausiai suteikia galimybę daugiau laiko praleisti kartu, o tai kaip jau minėjome yra viena svarbiausių taisyklių, kurios reikia, kad bėgant metams – santykiai išliktų harmoningi.

Gera rasti žmogų su kuriuo galima keliauti per pasaulį. Tai dažnai yra tarsi saugumo garantija, ramybės oazė. Jos vertas yra kiekvienas, tad būtinai suteikite sau galimybę tokioje stotelėje apsistoti ir puoselėkite ją.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats