Laisvalaikis

Kokia moteriška avalynė mums tiktų geriausiai

Kiekviena iš mūsų puikiai žino, kad tinkamos ir prie mūsų stiliaus puikiai derančios moteriškos avalynės pasirinkimas gali būti labai sudėtinga ir varginanti užduotis. Kai rinkoje yra tiek daug skirtingų modelių, spalvų, formų, raštų ir stilių – tobulos avalynės paieška tampa nemenku iššūkiu.

Tuo tarpu tinkamai pasirinkta avalynė gali turėti labai didelę teigiamą reikšmę jūsų įvaizdžiui, suteikiant jam kur kas daugiau žavesio ir išskirtinumo. Todėl tam, kad jums būtų lengviau pasirinkti moteriškus batus, kurie tiktų jūsų įvaizdžiui, pateiksime jums kelis naudingus patarimus.

Labai dažnai mes savęs klausiame – tai kokie gi batai galėtų geriausiai tikti prie mūsų įprastinės kasdienės aprangos? Jei dažniausiai dėvime džinsus, avalynės pasirinkimas yra pakankamai platus. Pavyzdžiui, jei esate didelės aptemptų džinsų gerbėjos, šaltesniais orais galite prie jų priderinti aulinukus arba ilgaaulius batus. Kadangi aulinių ir ilgaaulių batų modelių asortimentas yra labai platus, jums neturėtų kilti sunkumų atrandant tinkamiausią modelį, geriausiai derantį prie jūsų dabartinio įvaizdžio.

Tuo tarpu, jei daug laiko praleidžiate aktyviai leisdamos savo laisvalaikį su vaikais ar mėgstate daug ir dažnai keliauti, jums puikiai tiktų laisvalaikio batai. Pastarieji yra ne tik labai patogūs tačiau taip pat pasižymi ir didžiule skirtingų modelių įvairove, kuri lengvai „prisitaiko“ prie bet kokio pasirinkto stiliaus.

Šiltuoju metų laiku moteriškos avalynės asortimentas įprastai būna labai platus, todėl nėra sudėtinga prie savo stiliaus pritaikyti tiek balerinos stiliaus batelius, tiek ir basutes, sportinius batelius, espadriles ar bet kuriuos kitus laisvalaikio batelius.

Žinoma, labai svarbu, kad pasirinkta moteriška avalynė būtų ne tik madinga ir atitinkanti šiuolaikines mados tendencijas, tačiau taip pat ir labai patogi. Nėra nieko blogiau, kaip pasirinkti moterišką avalynę, kuri būtų labai „kieta“, nepatogi ar netgi per maža. Komfortas ir patogumas – tai, ko turėtume siekti kiekviena, jei norime, kad mūsų pasirinkta avalynė padėtų mums lengviau atsipalaiduoti.

Didžiulis dėmesys taipogi turėtų būti skiriamas avalynės spalvoms. Rudens sezono metu dažniausiai yra įprasta avėti batus, kurie yra juodos, rudos ar tamsiai pilkos spalvos. Tuo tarpu pavasarį ar vasarą įprastai avalynė būna ryškesnių, sodresnių ir „gyvesnių“ spalvų – raudonos, baltos, žalios, mėlynos, sidabrinės, auksinės, šviesiai rusvos spalvos, margi ir puošti įvairiais papildomais aksesuarais.

Žinoma, formuojant savo įvaizdį ir bandant pasirinkti tinkamiausius moteriškus batus, svarbu susitelkti į „bendrą vaizdą“. Tai reiškia, kad jūsų stilius turėtų būti harmoningas ir kiekviena jį sudaranti detalė privalo tinkamai derėti tarpusavyje. Tik tokiu atveju galėsite suformuoti šiuolaikišką, komfortišką ir pasitikėjimo suteikiantį stilių.

Daugiau: Aistrabatams.lt – Madinga moteriška avalynė