Laisvalaikis

Kuo yra svarbios logistikos paslaugos jūsų verslui?

Vykdant tarptautinius pervežimus, patogiausias ir populiariausias logistikos paslaugos yra susijusios su jūrų transportu. Ši transporto rūšis yra viena pigiausių, tačiau tinkamiausia tik tuomet, kai nėra itin skubus krovinių pristatymas. Dažniausiai yra užsakomi pilno ar dalinio pervežimo jūriniai konteineriai. Tad jei jums reikia pristatyti krovinius iš Kinijos, Indijos ar kitų Rytų šalių patogiausia rinktis pilno konteinerio pervežimo logistikos paslaugas. Šis transportavimo būdas yra patikimas ir saugus, nes pakrovus krovinius yra uždaromi, o atidaromi tik pristačius į užsakovo nurodytą vietą. Tačiau galima plukdyti krovinius užsakius ir dalinio konteinerio logistikos paslaugas, kai viename jūriniame konteineryje yra pakraunami kelių užsakovų kroviniai.

Skirtingiems kroviniams pervežti jūrų transportu galima užsakyti skirtingo tipo jūrinį konteinerį, pvz. specializuotą, kuris yra vėdinamas ar ventiliuojamas, reguliuojant reikalingą temperatūrą. Techniškai šio tipo konteinerius yra lengviau užpildyti ar iškrauti nes jie gali būti atidaromi iš abiejų galų. Tačiau ir įprasti jūriniai konteineriai yra labai patikimi ir universalūs, nes juos atplukdžius į uostą galima lengviau pakrauti ir transportuoti sausumos transportu. Taip pat jums pageidaujant, logistikos paslaugas teikianti įmonė gali pasiūlyti įvairių gabaritų jūrinius konteinerius, priklausomai nuo jūsų krovinio specifikacijų.

Jūrinis transportas yra labai patogus gabenat įvairių nestandartinių gabaritų ar svorio krovinius. Jų gabenimas bus ekonomiškai efektyvesnis ir pigesnis, nei pasirinkus kitą transportavimo rūšį. Be to gabenant krovinius jūrų transportu, jie bus apsaugoti nuo išorinio aplinkos poveikio ar fizinių pažeidimų, nes gabenimas konteineriuose nereikalauja papildomos krovinių pakuotės.

Naudojantis jūros logistikos paslaugomis privaloma laikytis įvairių tarptautinio pervežimo taisyklių ir sutarčių, tuo pasirūpins logistikos paslaugas teikianti įmonė, iš kurios jūs galite gauti visą aktualią informaciją, susijusią su jūsų krovinių pervežimu realiu laiku.