Sveikata

Lietuvos pašto Vilniaus 40-ajame skyriuje laiškininkui patvirtintas Covid-19

AB Lietuvos paštas informuoja, kad šiandien Vilniaus 40-ojo pašto skyriaus (Antakalnis) laiškininkui patvirtintas COVID-19. Visi darbuotojai, kurie turėjo su laiškininku kontaktą, saviizoliuojasi. Pašto skyrius laikinai uždaromas, patalpos dezinfekuojamos.

„Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos pašto darbuotojai, aptarnaudami klientus laikosi maksimalių saugumo priemonių – paslaugas atlieka iki slenksčio, privalo dezinfekuotis rankas bei dėvėti kaukes. Tos siuntos, ant kurių yra užrašytas telefono numeris, dedamos į siuntų savitarnos terminalus, tam, kad būtų kuo plačiau užtikrintas bekontaktinis siuntų perdavimas“, – sako Lietuvos pašto korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė.

Lietuvos paštas taip pat informuoja, kad dėl darbuotojų saviizoliacijos, 40-ojo pašto aptarnavimo teritorijoje, gali šiek tiek vėluoti išmokų pristatymas. Šiuo metu dedamos ypatingos pastangos, kad kuo greičiau būtų surasti pavaduojantys laiškininkai.

Dėl susidariusios padėties Lietuvos paštas keičiasi informacija ir bendradarbiauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir kitomis institucijomis.

Pranešimą paskelbė: Monika Pivoraitė, AB Lietuvos paštas