Sveikata

Nemokamos mėnesinių kalendoriaus programėlės telefone

Kartą per mėnesį (išskyrus tam tikrus 9 mėnesių periodus) kiekvieną merginą aplanko garsiosios pusseserės iš Raudondvario. Dar prieš joms atvykstant apima šeštasis jausmas, kuomet tiesiog visa esybe jauti – atvyksta! Skausmas, bloga nuotaika, nuotaikų kaita, nepaaiškinami saldaus, sūraus maisto poreikiai – visa tai PMS (priešmenstruacinis sindromas). Kai kurioms merginoms jis ryškesnis, kai kurioms nepastebimas. Mano – pakankamai ryškus, vienas pažįstamas, su kuriuos bendraudavau internetu, jau po kelių minučių bendravimo diagnozuodavo „tau PMS“. Pasižiūriu į savo mėnesinių kalendorių – ogi tikrai!

Mėnesinių kalendorius skirtas ne tik priminti sau, kad jau „užplauks debesėlis“ ir prasidės visus gazdinantis PMS. Jis svarbus ir siekiant pastoti ar priešingai – norint apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. Taip pat padeda sekti ar mėnesinės reguliarios – juk tai pirmas klausimas, kurį išgirstame ginekologo kabinete. Tad šiandien pateiksiu mėnesinių kalendorių sąrašą – vieną jų gali ir turėtum turėti tiesiog savo išmaniajame telefone – nuolat šalia savęs.

Visos į šį sąrašą patekusios programėlės leidžia žymėti visus svarbiausius įvykius: mėnesinių pradžią, pabaigą, kontraceptinių tablečių ciklo vartojimo pradžią, datas kuomet lankomasi pas ginekologą ir mylimasi. Daugelis programėlių turi ir papildomas funkcijas – galima pažymėti įvairius simptomus, negalavimus, nuotaikas, svorį, apimtis ir pan. Yra net tokių, kurios leidžia „auginti gyvūnėlį“. Daugelis užsienio programų turi savo forumus, kuriuose galima diskutuoti susijusiomis temomis.

Visos čia esančios programėlės yra nemokamos.

Period Calendar


Google Apps vartotojų įvertinimas 4.7/5
Atsisiuntimų 10 mln+
Paskutinis atnaujinimas 2016 03 14

 

My Days – Period & Ovulation


Google Apps vartotojų įvertinimas 4.6/5
Atsisiuntimų 5 mln+
Paskutinis atnaujinimas 2015 04 30

 

Moterų kalendorius


Google Apps vartotojų įvertinimas 4.5/5
Atsisiuntimų 1mln+
Paskutinis atnaujinimas 2016 01 28

 

Period Tracker


Google Apps vartotojų įvertinimas 4.5/5
Atsisiuntimų 10 mln+
Paskutinis atnaujinimas 2015 09 28

 

Clue – Period Tracker


Google Apps vartotojų įvertinimas 4.5/5
Atsisiuntimų 100 tūkst+
Paskutinis atnaujinimas 2016 03 24

 

Menstruacijos ir Vaisingumas


Google Apps vartotojų įvertinimas 3.9/5
Atsisiuntimų 500 tūkst.+
Paskutinis atnaujinimas 2016 03 22

Nuolat žymint svarbiausius su menstruacijomis susijusius reiškinius, galima pastebėti tendencijas, tai labai svarbi informacija lankantis pas ginekologą. Tad dabar visoms ginkluotoms išmaniaisiais telefonais daug paprasčiau sekti ir fiksuoti, nei mūsų mamoms ir močiutės kurios tai darę kišeniniame kalendoriuke. Bet ir jos tai darė! Tad jei dar nenaudoji mėnesinių kalendoriaus, išbandyk ir pradėk naudoti labiausiai patikusią.