Sveikata

„Moderna“ praneša apie pirmąjį pacientą, kuriam antrojo klinikinių tyrimų etapo metu buvo sušvirkšta omikron atmainą veikiančios dvivalentės sustiprinančiosios vakcinos kandidatės dozė

2022 m. kovo 10 d.

„Moderna“ omikron atmainą veikianti dvivalentė sustiprinančioji vakcina kandidatė (mRNR-1273.214) apjungia „Moderna“ omikron veikiančią sustiprinančią vakciną kandidatę (mRNR-1273.529) ir „Moderna“ COVID-19 vakciną (mRNR-1273).

„Moderna“ tikisi, kad tyrimuose dalyvaus apytikriai 375 dalyvių JAV.

Kembridžas, Masačiusetsas/ ACCESSWIRE / 2022 m. kovo 10 d. Moderna, Inc. (NASDAQ:MRNA) biotechnologijų bendrovė, pirmoji sukūrusi informacinės RNR (mRNR) terapinius metodus ir vakcinas, šiandien paskelbė apie pirmąjį pacientą, kuriam antrojo klinikinių tyrimų etapo metu buvo sušvirkšta Bendrovės sukurtos omikron atmainą veikiančios dvivalentės sustiprinančiosios vakcinos kandidatės (mRNR-1273.214), apjungiančios „Moderna“ omikron atmainą veikiančią vakciną kandidatę (mRNR-1273.529) ir „Moderna“ COVID-19 vakciną (mRNR-1273), dozė.

„Džiaugiamės galėdami pradėti šiuos tyrimus, skirtus mūsų dvivalentei sustiprinančiai vakcinai kandidatei, kuri apima mūsų sukurtą omikron atmainą veikiančią vakciną kandidatę ir Moderna sukurtą COVID-19 vakciną. Mūsų mRNR platforma leidžia mums greitai ir lanksčiai prisitaikyti, kad galėtume sukurti specialiai pritaikytą vakciną, skirtą naujai atsirandančioms atmainoms,“ pasakė Stephane Bancel, Moderna vyriausiasis vykdantysis direktorius. „Mūsų tikslas visada buvo pralenkti virusą, esame pasiryžę rinkti duomenis ir dalintis jais su visuomenės sveikatos institucijomis, rengiantis rudenį sustiprinančios vakcinacijos etapui.“

Šio ankstesnius klinikinius tyrimus pratęsiančio etapo metu bus vertinamas vienos sustiprinančios mRNR-1273.214 dozės imunogeniškumas, saugumas ir reaktogeniškumas 18 metų ir vyresnio amžiaus suaugusiųjų grupėje, kuriems ne anksčiau kaip prieš tris mėnesius buvo suleistas pirminis mRNR-1273 dviejų dozių kursas ir 50 µg sustiprinančioji mRNR-1273 dozė. „Moderna“ tikisi, kad dvidešimtyje skirtingų vietovių JAV šiame tyrimų etape bus įtraukti apytikriai375 dalyviai.

„Moderna“ taip pat šiuo metu vertina omikron atmainą veikiančią sustiprinančią vakciną kandidatę (mRNR-1273.529) 2 etapo klinikiniuose tyrimuose JAV. Be to, bendradarbiaudama su Nacionaliniu sveikatos tyrimų institutu Bendrovė vertina mRNR-1273.529 3 etapo klinikiniuose tyrimuose JK. Bendrovė tikisi artimiausiu metu šiuose tyrimuose taip pat pradėti leisti mRNR-1273.214 vakcinas.

Apie „Moderna“

Per 10 savo gyvavimo metų iš informacinės RNR (mRNR) mokslinių tyrimų programas vykdžiusios bendrovės „Moderna“ virto klinikinių vakcinų ir terapinių metodų portfelį valdančia įmone septyniose technologijų srityse, turinčia intelektinės nuosavybės portfelį įvairiose sferose įskaitant mRNR ir lipidų nanodalelių formuluotes, integruotą gamyklą, leidžiančią vykdyti klinikinę ir komercinę didelio masto gamybą beprecedenčiu greičiu. Su įvairiais nacionaliniais ir tarptautiniais vyriausybių bei komerciniais partneriais bendradarbiaujanti „Moderna“ galėjo atlikti novatoriškus mokslinius tyrimus bei sparčiai didinti komercinės gamybos apimtis. Visai neseniai sutelkus turimus išteklius bendrovei „Moderna“ pavyko pasiekti, jog būtų užregistruota ir leista naudoti viena pirmųjų ir veiksmingiausių kovai su COVID-19 pandemija skirtų vakcinų.

„Moderna“ mRNR platforma remiasi nuolatiniais pasiekimais pagrindinėse ir mRNR taikomojo mokslo srityse, vaistų nešėjų technologijose ir gamyboje. Visa tai leido sukurti terapinius metodus ir vakcinas nuo užkrečiamųjų ligų, imuninių ir onkologinių susirgimų, retų ligų, širdies-kraujagyslių bei autoimuninių ligų gydymui. Pastaruosius septynerius metus žurnalas „Science“ išrenka „Moderna“ pažangiausia biofarmacijos sektoriaus darbdave. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite www.modernatx.com

Teiginiai apie tikėtiną ateitį

Šiame pranešime yra įtraukti teiginiai apie tikėtiną ateitį, kaip jie yra apibrėžti 1995 m. Teisminių ginčų dėl privačių vertybinių popierių reformos akte (su vėlesniais pakeitimais), tame tarpe dėl tikėtino Bendrovės dalyvavimo omikron atmainą veikiančios sustiprinančios vakcinos kandidatės (mRNR-1273.214) tyrimuose; Bendrovės planų rinkti duomenis ir dalintis jais su visuomenės sveikatos institucijomis prieš prasidedant sustiprinančios vakcinacijos etapui rudenį; ir Bendrovės lūkesčius dėl jos mRNR-1273.529 vakcinos klinikinių tyrimų 3 etapo JK, į kuriuos bus įtraukta mRNR-1273.214 vakcina. Šiame pranešime spaudai įtraukti teiginiai apie tikėtiną ateitį nėra nei pažadai, nei garantijos, todėl neturėtumėte nepagrįstai pasikliauti šiais teiginiais apie tikėtiną ateitį, kadangi jie yra susiję su žinomomis ir nežinomomis rizikomis, neapibrėžtumu ir kitais veiksniais, daugelio kurių „Moderna“ negali suvaldyti, ir kurie gali iš esmės pakeisti faktinius rezultatus, palyginti su tais, kurie buvo aiškiai įvardyti arba numanomi šiuose teiginiuose dėl tikėtinos ateities. Ši rizika, neapibrėžtumas ir kiti veiksniai apima visas rizikos rūšis ir neapibrėžtumus, kurie yra aprašyti neseniai paskelbtos „Moderna“ metinės ataskaitos „Rizikos veiksnių“ 10-K formoje, kuri buvo pateikta JAV vertybinių popierių ir biržos komisijai (SEC) ir vėlesnėse ataskaitose, kurias „Moderna“ teikia SEC, ir kurias galima rasti SEC tinklalapyje www.sec.gov. Išskyrus įstatymuose nustatytus atvejus, „Moderna“ atsisako bet kokių ketinimų ar atsakomybės atnaujinti ar peržiūrėti bet kokius šiame pranešime spaudai pateiktus teiginius apie tikėtiną ateitį atsiradus naujai informacijai, įvykus naujiems įvykiams ar susiklosčius kitokioms aplinkybėms. Šie teiginiai apie tikėtiną ateitį pagrįsti dabartiniais „Moderna“ lūkesčiais ir yra aktualūs tik remiantis šią dieną turimais duomenimis.

 

„Moderna“ kontaktiniai duomenys:

Žiniasklaidai:

Colleen Hussey

Direktorė, Bendrovės komunikacija

Colleen.Hussey@modernatx.com

Investuotojams:

Lavina Talukdar

Vyr. vice-prezidentė ir ryšių su investuotojais vadovė

617-209-5834

Lavina.Talukdar@modernatx.com

ŠALTINIS: Moderna, Inc.

Pamatykite šaltinio versiją accesswire.com

https://www.accesswire.com/692496/Moderna-Announces-First-Participant-Dosed-in-Phase-2-Study-of-

Omicron-Specific-Bivalent-Booster-Candidate

Pranešimą paskelbė: Ieva Kašauskaitė – Petrauskienė, VšĮ Artlora