Mada

Moteriški kombinezonai: patogu namuose, stilinga viešumoje

Kombinezonas siejasi su populiariaisiais teletabiais ar rūbu, varžančiu mažylio judesius? Pats metas keisti požiūrį. Šiandien kombinezonai moterims – populiarus rūbas įvairaus amžiaus bei skirtingo skonio dailiosios lyties atstovių spintose, leidžiantis arba sukurti stilingą įvaizdį, arba suteikiantis taip reikalingo patogumo kasdien.

Kombinezonai moterims – mėgiamas laisvalaikio rūbas

Pamačius merginą, vilkinčią kombinezonu su kiškučio ausytėmis, gali kilti klausimas, iš kokio karnavalo ar spektaklio vaikams ši pabėgo? Nieko panašaus: tikriausiai toji mergina savo mėgiamą „naminį” rūbą tiesiog išdrįso parodyti viešumoje. Kombinezonai – populiarus kasdienis bei laisvalaikio rūbas jaunų asmenų tarpe. Audinys, primenantis pliušinio žaisliuko kailį, ryškios spalvos, tokios akį traukiančios detalės kaip minėtos ausys, uodega ir panašiai – jaukus ir patogus rūbas „valkiojimui” po namus, ypač mėgiamas merginų. Įvertinus praktiškumą ir panorėjus praplėsti jo naudojimo „diapazoną” (šuns vedžiojimas, išvykos į gamtą su draugais, vizitas į netoliese esančią parduotuvę), galima rinktis išvaizda šiek tiek paprastesnius tačiau patogumu niekuo nenusileidžiančius kombinezonus, primenančius vientisą sportinį kostiumą. Kombinezonai moterims buvo mėgiami ir prieš išpopuliarėjant minėto modelio rūbui. Tiesa, šie nieko nepriminė teletabių – tiesiog buvo kelnių (šortų) ir palaidinės ar kelnių ir petnešų derinys.

Kombinezonas – efektingiau už vakarinę suknelę

Kas gali būti gražiau už moterį, pasipuošusią suknele ar sijonu? Moteris, dėvinti kombinezoną! Kombinezonai moterims – praktiškas pasirinkimas ne tik laisvalaikiui, tačiau puiki idėja svarstančioms, kaip stilingai bei originaliai pasipuošti einant į svarbų renginį (darbo vakarėlį, vestuves, oficialų renginį ir kita).

Kombinezonai, skirti iškilmingoms progoms, yra siūnami iš kokybiškų, ant kūno it nulietų atrodančių medžiagų bei jų derinių – šilko, lino, vilnos ir kita, puoštų tokiomis pridėtinėmis detalėmis, kaip pavyzdžiui nėriniai. Modelis, siekiant išskirtinumo, gali būti paįvairinamas kojų, krūtinės, nugaros iškirptėmis.

Net ir paties paprasčiausio modelio moteriškam kombinezonui išskirtinumo suteikia tinkamai priderinti aksesuarai – masyvūs papuošalai, aukštakulnė avalynė, diržas. Kalbant apie spalvinį koloritą, reikėtų rinktis papuošalus, kontrastuojančius su kombinezono spalva – jei šis ryškus, aksesuarai turėtų jį prislopinti, o blyškų, priešingai, pagyvinti.

Mados nuolatos keičiasi ir vis daugiau ir daugiau žmonių domina veliūriniai laisvalaikio kostiumai moterims, kuriuos galima rasti ir technomada.lt el. parduotuvėje.