Laisvalaikis,  Mada

Naudingi patarimai, kaip išsirinkti jums tinkantį maudymosi kostiumėlį

Mums tinkančius naujus drabužius visuomet stengiamės pasirinkti atsižvelgdamos į savo figūros tipą, šiuolaikines mados tendencijas ir savitą skonį, todėl lygiai tą patį turėtume padaryti ir galvodamos apie maudymosi kostiumėlio įsigijimą. Tačiau įprastai klausimų, kurie kyla renkantis naują maudymuką, būna gerokai daugiau, todėl Euro-maudymukai.lt pateikia kelias praktiškas įžvalgas, padėsiančias jums vasarai pasiruošti kur kas lengviau.

Vientisas ar dviejų dalių maudymosi kostiumėlis – kas geriau?

Nemanykite, kad vientisus maudymosi kostiumėlių modelius įprastai renkasi tik tos moterys, kurios nėra patenkintos savo kūno linijomis ir nori užmaskuoti problemines savo kūno vietas. Tai yra tikrų tikriausias mitas! Nors akivaizdu, kad vientisas maudymukas gali paslėpti mūsų pilvuką, jis taip pat gali išryškinti ir mūsų gražiausias bei patraukliausias kūno vietas, o tai reiškia, kad vientiso maudymosi kostiumėlio dėka mes galime tapti dar seksualesnės.

Jei dažniausiai jūs esate pratusios daugiau laiko praleisti ne deginantis paplūdimyje ar prie baseino, o besimėgaudamos vandens pramogomis – vientisas maudymosi kostiumėlis taip pat galėtų tapti universalesniu ir praktiškesniu pasirinkimu. Aktyvioms maudynėms netiktų atskiras bikini tipo maudymosi kostiumėlis. Žinoma, jei vis dėlto pirmenybę visuomet skyrėte dviejų dalyvių maudymukams, dabartinėje rinkoje vyraujanti pasiūla turėtų nesunkiai patenkinti jūsų skonį.

Ar maža krūtinė tampa problema renkantis maudymosi kostiumėlį?

Tikrai ne! Jei turite mažesnę krūtinę, tiesiog pasirinkite maudymosi kostiumėlį kurio liemenėlė sutvirtinta vielutėmis arba tokį maudymuko modelį, kurio liemenėlės kaušelis yra paminkštintas. Be abejo, atsižvelkite ir į petnešėlių ilgį – jį turėtų būti galima koreguoti.

O gal maudymuką pasirinkti sudėtingiau turint didelę krūtinę?

Kadangi dabartinis maudymosi kostiumėlių asortimentas yra gerokai didesnis nei anuomet – pasiūloje yra pakankamai daug maudymosi kostiumėlių modelių, kurie yra lengvai pritaikomi ir moterims, turinčioms didesnę krūtinę. Tokiu atveju reikėtų pasirinkti maudymosi liemenėlę, kuri būtų stipriau sutvirtinta. Galite pasirinkti ir per kaklą surišamą liemenėlę.

Tuo tarpu, jei jūs nenorite rinktis dviejų dalių maudymosi kostiumėlio – vientisas maudymukas gali tapti tobulu sprendimu. Tik, žinoma, jums taip pat reikėtų ieškoti tokio modelio, kuriame krūtinės vieta yra labiau paminkštinta arba labiau sutvirtinta. Turint didelę krūtinę nereikėtų galvoti ir apie maudymosi kostiumėlius, kurie yra be petnešėlių.

Platesni pečiai ir tinkamiausias maudymukas

Sutikite, nemaža dalis moterų, turinčių plačius pečius, dėl to neretai kompleksuoja ir varžosi. Ir visa tai labai akivaizdžiai pasireiškia tuomet, kai dėvime maudymosi kostiumėlį. Norėdamos jaustis jaukiau, turėtume pasistengti pasitelkti optinę apgaulę, sumažinant savo viršutinę kūno dalį. Jei pasirinksite margus, ryškesnių spalvų ir įvairiais ornamentais puoštus maudymukų modelius, su platesnėmis petnešėlėmis, galėsite nesunkiai pasiekti norimą tikslą, optiškai sumažinant savo pečių plotį.

Jei varžotės dėl kelių papildomų priaugtų kilogramų

Labai dažnai artėjančiam vasaros sezonui pradedame ruoštis likus vos mėnesiui – skubame į sporto salę, daugiau laiko praleidžiame plaukiodamos baseine ir bandome sureguliuoti savo kasdienę mitybą. Tačiau dažnai mums pristinga laiko ir jėgų. Todėl jei ir jūs nespėjote tinkamai pasiruošti naujam vasaros sezonui ir norėtumėte efektyviai užmaskuoti jums nepatinkančias savo kūno linijas, galite pasirinkti vientisą maudymosi kostiumėlį. Taip pat būtų naudinga pasirinkti V formos liemenėlę, kadangi tai padės išryškinti ir pabrėžti viršutinę kūno dalį. Tokiu atveju neturėtumėte rinktis balto ar labai šviesių atspalvių maudymosi kostiumėlio. Puikiai tinka margi, spalvingi, įvairiais ornamentais ir raštais puošti ar juodi maudymukai. Tuo tarpu, jei nenorite rinktis vientiso maudymosi kostiumėlio ir jums labiau prie širdies atskiri maudymukai, pasirinkite maudymosi kelnaites aukštesniu liemeniu.