Sveikata

Naujoji e. sveikatos versija „Eurovaistinėje“ šiuo metu veikia be trikdžių

Liepos 1 d. visoje Lietuvoje įsigaliojo naujosios e. sveikatos tvarkos, kurių vaistinės laukė su nerimu, nes iki pat paskutinės dienos nebuvo aišku, ar sistema veiks tinkamai. Vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė informavo, kad nuo pat ryto ištestavus sistemą kol kas trikdžių nėra.

Pastarosiomis dienomis kilo diskusijų, ar pavyks sėkmingai įdiegti pokyčius ir nuo pirmosios dienos vaistinėms aptarnauti klientus be trūkumų. „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė sako, kad dar iki šio ryto nebuvo aišku, ar sistemą pavyks įdiegti taip, kad visose vaistinėse klientai, kuriems suteikiama galimybė kompensuojamuosius vaistus įsigyti be priemokos, galės tai padaryti.

„Visose 275 šiuo metu veikiančiose vaistinėse ši galimybė sėkmingai veikia. Vaistininkai pastebi, kad birželio pabaigoje, buvo klientų, kurie delsė įsigyti jiems reikalingų vaistų ir laukė liepos 1-osios, kad tai galėtų padaryti be priemokos. Tikimės, kad šiandien daug klientų į vaistines ateis įsigyti būtent kompensuojamųjų vaistų“, – sako „Eurovaistinės“ atstovė.

Bendrovės Informacinių technologijų valdymo vadovas Donatas Domkus patvirtino, kad sistemas sėkmingai pavyko įdiegti šiąnakt 1 val.

„8 val. ryto sistemą pakartotinai ištestavome vaistinių kasose ir kol kas didesnių trikdžių nepastebime. Įdiegti šiuos pakeitimus mums prireikė daugiau nei 50 val. vien programavimo darbų“, – dalinasi D. Domkus.

Per mėnesį „Eurovaistinėje“ vidutiniškai aptarnaujama daugiau nei 80 tūkstančių 75-erių ir vyresnio amžiaus klientų.

Remiantis 2020 m. gegužės mėn. „Norstat LT“ vykdyto vartotojų nuomonės tyrimo duomenimis, klientai vertina „Eurovaistinėje“ esantį platesnį kompensuojamųjų vaistų pasirinkimą, pritaria, kad vaistus įsigyti patogiau nei kitur ir gali būti tikri, kad čia ras reikiamus vaistus.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB