Idėjos namams

Papildomi privalumai, kuriuos suteikia profesionalūs griovėjai

Iš tolo stebint namo ar pastato griovimo procesus, iš karto galima nuspėti, ar namo griovimo darbus atlieka profesionali įmonė ar savamoksliai griovėjai. Tikrai yra nemažai žmonių, kuriuos domina tik pati žemiausia pastatų griovimo kaina ir kuriems visai neįdomu, kas ir kaip atlieka jų pastato griovimo procesus.

Todėl tiek oficialios įmonės teikiančios griovimo paslaugas, tiek savamoksliai griovėjai, siūlantys savo paslaugas neaiškiuose skelbimų portaluose visada turi savo klientų ratą. Tačiau kodėl ieškant griovėjų reikėtų įvertinti ne tik paslaugų įkainius, bet ir griovėjų darbų patirtį bei profesionalumą? Kuo skiriasi profesionalių ir savamokslių griovėjų darbas?

Profesionalūs griovėjai garantuoja saugumą

Namo griovimas – atsakingas procesas, kurio metu kartais nepavyksta išvengti įvairių nesklandumų bei netikėtumų. Ilgametę patirtį turintys ir puikiai griovimo darbų specifiką išmanantys griovėjai ypatingą dėmesį skiria ne tik pagrindiniams namo griovimo darbams,  bet ir darbų saugumui.

Profesionalias griovimo paslaugas teikiantys specialistai kruopščiai apžiūri griaunamą namą ir jo teritoriją, pašalina visas šiukšles ir kenksmingas atliekas, aptveria visą teritoriją ir tik tuomet atlieka pagrindinius griovimo procesus. Profesionalūs griovėjai pasirūpina ne tik savo, bet ir aplinkinių saugumu. Todėl pasinaudoję profesionaliomis griovėjų paslaugomis pasielgsite atsakingai tiek savo, tiek kaimynų atžvilgiu.

Statybinių atliekų rūšiavimas

Profesionalūs griovėjai visada pasirūpina visais šiukšlių surinkimo, rūšiavimo, išvežimo ir utilizavimo procesais. Atsižvelgiant į kliento poreikius griovėjai gali atrūšiuoti ir klientui palikti vertingas statybines atliekas, tokias kaip mediena. Profesionalūs griovėjai puikiai žino visas šiukšlių rūšiavimo bei pavojingų atliekų utilizavimo taisykles.

Įmonės, teikiančios visas griovimas paslaugas pasirūpina šiukšlių konteineriais ir specialiais latakais, kurie gerokai pagreitina bei palengvina statybinių atliekų patekimo iš bet kurio pastato aukšto į lauke stovintį konteinerį, procesus. Taip pat profesionalūs griovėjai atlikdami nuosavo namo, buto ar bet kokios kitos paskirties pastato griovimo darbus, išsprendžia visas problemas, susijusias su šiukšlių transportavimu, jų pervežimu į utilizavimo vietas arba statybinių atliekų sąvartynus. 

Moderni įranga – raktas į sklandų namo griovimą

Profesionalias griovimo paslaugas teikiančios įmonės visus griovimo darbus atlieka su nuosava, profesionalia įranga bei galinga, funkcionalia technika. Griovėjai, kurie siūlo itin žemą griovimo paslaugų kainą, tikrai neturi modernios, tvirtos technikos ir priemonių. Todėl namo griovimo procese iškilus tam tikriems nesklandumams, jie negali operatyviai išspręsti iškilusių problemų. Taigi, pasinaudojus neprofesionalių griovėjų paslaugomis namo griovimo darbai dažniausiai tampa tikru galvos skausmu ir gerokai užsitęsia.

Pastatų griovimui visada prireikia ir sunkiosios technikos, kurios nuoma taip pat reikalauja nemažų finansinių išlaidų. Prieš pradedant bet kokius griovimo darbus, profesionalios griovėjų komandos visada sudaro tikslią darbų sąmatą, kurioje yra pateikiama ir aiški sunkiosios technikos nuomos kaina. Tiksli griovimo darbų sąmata suteikia galimybę sužinoti tikslią griovimo darbų kainą ir išvengti neplanuotų finansinių išlaidų įsibėgėjusiame namo griovimo procese.

Pažangi įranga ir novatoriška technika tikrai nėra esminiai, profesionalių, legaliose įmonėse dirbančių griovėjų privalumai. Atsakingas požiūris į klientą  – pagrindinė profesionalių griovėjų vertybė, kurios dėka visi pastato griovimo darbai atliekami efektyviai, sklandžiai ir svarbiausia – saugiai. Profesionalūs griovėjai visada pasirūpina tiek savo, tiek aplinkinių saugumu. Jie kruopščiai atlieka paruošiamuosius darbus, sutvarko namo teritoriją ir prieš ir po namo griovimo darbų.

Griovimo paslaugas teikiančios įmonės galbūt pateikia šiek tiek didesnius namo griovimo įkainius, tačiau jos iš kliento į savo rankas perima absoliučiai visus rūpesčius, susijusius su namo griovimu bei šiukšlių utilizavimu. Kaip tik todėl, renkantis griovėjų paslaugas reikėtų atsiminti, jog žema kaina – tikrai nėra lemiamas pasirinkimo akcentas.