Laisvalaikis

Per tris šių metų ketvirčius „airBaltic“ fiksavo 162 proc. augimą

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad per devynis 2022 m. mėnesius į Vilniaus oro uostą ir iš jo jau skraidino 331 tūkst. keleivių. Tai yra du su puse karto, arba 162 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį praėjusiais metais. Be to, šiais metais „airBaltic“ visais Lietuvos maršrutais atliko 4 333 skrydžius – 108 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį 2021 m.

„Esame pasiryžę išlaikyti ir plėtoti geriausią susisiekimą su Baltijos regionu ir iš jo – tiek per dažnus tiesioginius skrydžius iš Vilniaus, tiek ir palankiomis jungtimis per Rygą. Kadangi pandemijos sukelti kelionių apribojimai švelnėja, džiugu, kad žmonės ir toliau aktyviai naudojasi „airBaltic“ paslaugomis, o auganti paklausa tai tik patvirtina“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„airBaltic“ ir toliau siūlo geriausią susisiekimą iš ir per Vilnių, Rygą, Taliną ir Tamperę, kartu juos sujungdama su pirmaujančiais Europos verslo ir tranzito centrais. Šiuo metu „airBaltic“ iš Vilniaus skraidina 6 kryptimis. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 tūkst. darbuotojų. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 36 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,96 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,04 proc. akcijų.

Aviacijos pramonė Latvijoje netiesiogiai sukuria beveik 30 000 darbo vietų, o milijonai žmonių keliauja per Rygą ir dar daugiau atvyksta į Latviją. Kasmet užsienio turistai Latvijoje išleidžia daugiau kaip 750 mln. eurų. Sužinokite daugiau: https://blog.airbaltic.com/airbaltic-an-asset-for-the-national-economy-of-latvia/.

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
Per tris šių metų ketvirčius „airBaltic“ fiksavo 162 proc. augimą