Sveikata

Pirmą kartą Lietuvoje Tarptautinis estetinės mezoterapijos kongresas “MESO EXPERT 2019" Aktualios temos, naujausi pasiekimai, profesinių įgūdžių tobulinimas.

Birželio 19-20 d. VšĮ Sveikatos ir grožio akademija kartu su  Lietuvos Nacionaline Dermatokosmetologų ir Estetinės Mezoterapijos Specialistų Asociacija /LND EMSA/ kviečia dalyvauti Tarptautiniame estetinės mezoterapijos kongrese “MESO EXPERT 2019”, kuris pirmą kartą vyks Lietuvoje.

Į Lietuvą atvažiuoja pranešimus skaityti ir su Jumis savo patirtimi dalintis net aštuoni tarptautinį pripažinimą pelnę estetinės medicinos gydytojai iš keturių pasaulio šalių / Prancūzijos, Anglijos, Tuniso, Rusijos /. Visų pranešėjų išsamią dosjė ir atnaujinamą programą rasite Sveikatos ir grožio akademijos puslapyje, kongreso skiltyje. www.sgakademija.lt/kongresas

Renginį inicijuoja ir atidaro žymusis estetinės ir gydomosios mezoterapijos pradininku laikomas Dr. Petit Philippe. /Prancūzija/

Pagrindinis “MESO EXPERT 2019“ kongreso tikslas yra mezoterapijos populiarinimas ir plėtra, mezoterapeutų profesinio lygio kėlimo skatinimas. Pranešėjai dalinsis patirtimi ir naujausiais pasiekimais.

Kongreso metu išgirsite šias temas: 

  • Mezoterapijos ištakos ir istorija, metodo aktualumas, technikų apžvalga.
  • Kraujagyslių patologijos: Presbiopija, hiperakuzija, spengimas ausyse, migrena; erekcijos sutrikimas.
  • Sistematizuota taškinė mezoterapija, stuburo patologijų gydymas.
  • Mikroadatinė mezoterapija (microneedling) ir odos senėjimo profilaktika, strijų matomumo mažinimas, aparatai, aseptika ir antiseptika.
  • Mezotrichologija: kaip teisingai pasirinkti preparatą ir efektyviai atlikti procedūrą. 
  • Odos mezoliftingas. Preparatų galimybės ir atlikimo schemos.
  • Androgeninė alopecija, mezobotoksas.
  • Metodikų sinergiškumas – mezoterapijos ir cheminių šveitiklių efektyvus derinimas.
  • Naujos galimybės mezoterapijoje.

Dvi dienos su praktikuojančiais savo srities specialistais, aktualios temos, realios naujienos mezoterapijoje, naujausi pasiekimai, tinkamiausi metodai ir technikos, profesinių įgūdžių tobulinimas su turininga kongreso programa. Visa tai ir dar daugiau laukia Jūsų „Meso Expert 2019” kongrese.

Kodėl verta dalyvauti “MESO EXPERT 2019“ kongrese?

Kongresas – tai galimybė sužinoti apie taikomas technikas ir metodus kitose šalyse, sužinoti apie kolegų pasiekimus, įgyti praktinių žinių, pritaikyti žinias savo veiklai.

Tai galimybė pabendrauti su kitais kongreso dalyviais, susipažinti su kolegomis ir kitais dalyviais, atvykusiais tiek iš mūsų šalies, tiek iš užsienio, apsikeisti patirtimi ir nuomonėmis, užmegzti profesinius ryšius.

Dalyviams bus įdomu praturtinti savo žinias apie įvairių metodų bei technikų taikymą estetinėje mezoterapijoje, kaip papildymą kitiems estetinės kosmetologijos metodams.

Šio kongreso metu bus aptariami metodai, kurių dėka gydytojai, dermatovenerologai bei grožio srities specialistai galės išplėsti jau taikomų klinikinių metodų, estetinės mezoterapijos metodikų spektrą ir patobulinti savo profesinius įgūdžius.

Jūs nesigailėsite, būdami tarp privilegijuotų, kurie gaus šiuos teorinius ir demonstracinius praktikos mokymus iš prestižiškiausių mezoterapijos srities ekspertų.

Registruokitės jau dabar, nes geriausi mokosi iš geriausių birželio 19-20 d. 

Informacija ir registracija:

Info@sgakademija.lt  

www.sgakademija.lt/kongresas

www.facebook.com/MesoExpertCongress2019LT/

+ 370 686 52961 – Vilnius / + 370 616 10490 – Kaunas / + 370 626 31010 – Klaipėda

Pranešimą paskelbė: Rūta Čilinskienė, VšĮ Sveikatos ir grožio akademija