Laisvalaikis

Pirmąjį metų mėnesį „airBaltic“ keleivių skaičius augo beveik trečdaliu

Lietuva. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ metus pradėjo stipriai – Lietuvoje pervežė 45 700 keleivių arba 27 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. Žiemos sezono metu, kai paklausa tradiciškai mažėja, per vieną mėnesį vis dar stebimi nuosekliai stabilūs pervežtų keleivių rodikliai. Sausio mėnesį „airBaltic“ įvykdė 541 skrydį, t. y. 22 proc. daugiau nei pernai.

„Įžengdami į 2024 m., „airBaltic“ stebime keleivių skaičiaus augimą, kuris patvirtina mūsų, kaip vienos populiariausių Baltijos šalyse oro transporto bendrovės, pozicijas. Šiais metais daugiausiai dėmesio skiriame lėktuvų parko ir krypčių pasiūlos plėtrai – tai žingsnis siekiant ne tik sugrįžti iki prieš pandemiją buvusio lygio, bet ir jį pranokti. Skraidydami daugiau nei 130 maršrutų, savo bazes su pasauliu jungiame plačiau nei bet kada anksčiau, tenkindami įvairiausius kelionių poreikius ir sulaukdami didelio keliautojų susidomėjimo“, – teigia „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

 

Sausis, 2024

Sausis, 2023

Pokytis

Keleivių skaičius

45 700

36 000

+27%

Skrydžių skaičius

541

443

+22%

2023 m. „airBaltic“ skraidino apie 4,5 mln. keleivių, arba 36 proc. daugiau nei 2022 m. Per pastaruosius 12 mėnesių oro transporto bendrovė atliko daugiau nei 44 tūkst. skrydžių – 18 proc. daugiau nei prieš metus.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir Gran Kanarijos (sezoniškai) skraidina daugiau nei 100 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ („Air Baltic Corporation AS“) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 28 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 500 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 46 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Dvejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR, UAB