dėžės
Idėjos namams

Planuoji kraustytis? Šie patarimai tave išgelbės!

Negalvok apie stresą, kuris užpuola visus, kuomet reikia persikraustyti. Tai nėra taip sudėtinga kai žinai keletą gudrybių. Atrodytų smulkmena, tačiau smulkmena prie smulkmenos ir persikraustymas iškart palengvėja. Taigi, net 6 patarimai:

1. Žinai, kaip sunku nešti didelę sunkią dėžę, kuomet reikia ją laikyti už dugno, nes tik kelioms iš visų dėžių šonuose yra rankenos. Bet palauk! Rankenas gali išsipjauti pati! Tiesiog buitiniu peiliuku prapjauk skylę šone (pjauk kol dėžė dar tuščia), pasistenk, kad kraštai būtų lygūs. Ir dėžes nešioti bus daug lengviau!

dėžės

2. Naudok lagaminą su ratukais patiems sunkiausiems daiktams, pavyzdžiui knygoms. Nes dėžes reiktų nešti, o lagaminas tiesiog nuvažiuotų ant ratukų iki pat mašinos. Daug paprasčiau ir sutaupo tau energijos.

lagaminas

3. Neiškraustyk stalčių! O kam? Juk stalčiai tai tik dėžės be dangčio. Improvizuotas dangtis gali būti iš lipnios pakavimo plėvelės, kuria standžiai apsukusi stalčių užtikrinsi, jog visi daiktai liks savo vietose.

stalčiai

4. Išnaudok viską ką gali kaip pakavimo priemones. Juk vieni daiktai gali būti pakavimo priemone kitiems. Pavyzdžiui, stora virtuvinė pirštinė gali puikiai pasitarnauti peiliams – sudėk juos į pirštinę ir šansų, jog jie „pabėgs“, pradurs ką nors, sumažėja iki minimumo.

pirstinė

5. Bijai dėl savo brangaus močiutės porceliano? Atsargumo dėlei , į popierių supakuotas lėkštes padalink į nedideles dalis ir suvyniok į storus rankšluosčius. Papildomai gali sutvirtinti lipnia juosta. Tuomet indai bus tvirtai supakuoti, minkšti rankšluosčiai sugers bet kokį kratymą ir itin dūžtantys daiktai bus apsaugoti.

ranksluosčiai

6. Pašalink skysčius iš įvairių talpų. Jei persiveži žoliapjovę, benzininį pjūklą ar kitą techniką, kurioje yra alyvos, kuro ar kitų skysčių, pašalink juos. Taip išvengsi nesklandumų, kuomet netyčia judant skysčiai išsipiltų ir sugadintų šalia esančius daiktus.

skysčiai

Žinai daugiau patarimų? Pasidalink!

Šį kart patarimais dalinosi Liauksmina.lt – perkraustymo paslaugos Vilniuje.