Sveikata

Populiariausi kvepalai 2019 metais

Iki vasaros liko vos pora savaičių ir tai yra puikus laikas pakeisti savo stilių, atnaujinti drabužinės turinį ar praturtinti jį vienu kitu nauju aksesuaru. Ne išimtis yra ir aromatai – dailiosios lyties atstovės netgi mėgsta pajuokauti, kad ko jau ko, tačiau kvepalų tikrai niekada nebus per daug. Pastaruosius ypač mėgsta ir stiprioji lytis. Taigi, nieko keista, kodėl tiek moterys, tiek vyrai pakankamai dažnai nusprendžia savo palepinti nauju aromatu. Juos renkasi pagal įvairius kriterijus. Vienu iš jų gali tapti ir populiarumas. Taigi, jei ir jūs norite save pradžiuginti naujais ir ypač populiariais kvepalais, šis tekstas kaip tik jums. Tad, kviečiame sužinoti, kokie yra populiariausi aromatai šiais, 2019 – aisiais metais?

Aromatai moterims

Taigi, moteriški kvepalai yra populiarūs šiais metais? Jesus Del Pozo Halloween – tai tikrai nėra naujiena, greičiau – tikrų tikriausia klasika, ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl šis aromatas toks populiarus 2019 metais. Šie kvepalai yra gaminami dar nuo 1997 – ųjų metų, tad, nieko keista, kad per tiek laiko sukaupė iš tiesų nemažą gerbėjų būrį. Na, o nuostabus kvapas, kuriame susipina žalioji citrina, našlaitė, bananų lapai, irisai, orchidėjos, tuberozos, magnolijos, santalai, miros, vanilė yra viena iš priežasčių, kodėl šie kvepalai pelnė tokį didelį pripažinimą.

Versace Bright Crystal – tai dar vienas populiarus šių metų pasirinkimas. Kai švelnias ir trapias savo natas sujungia granatai, juzu, bijūnai, magnolijos, lotosas, ambra ir muskusas, išgaunamas nuostabus aromatas, kuris yra skirtas kiekvienai savimi pasitikinčiai, jausmingai, žaviai, tačiau tuo pat metu ir stipriai – trumpiau tariant, 21 – ojo amžiaus moteriai. Taigi, drąsiai galima sakyti, kad tai yra aromatas, labai taikliai apibūdinantis šių dienų moteris. Tad, ko gero, todėl toks populiarus. Ieškančios populiarių sprendimų, vertėtų dėmesį atkreipti ir į Mancera Cedrat Boise. Tai – žavinga juodųjų serbentų, bergamočių, Sicilijos citrinų, muskuso, vanilės, medienos kompozicija, kuriai tiesiog  nelieka abejingų. Tad, nieko keista, kodėl šis aromatas patenka tarp pačių populiariausių.

Aromatai vyrams

Na, o kokie vyriški kvepalai populiarūs 2019 – aisiais? Populiarių aromatų ieškantys stipriosios lyties atstovai gali rinktis James Bond 007 Quantum aromatą, bežavintį bergamočių, kadagių, kardamono, žibuoklių lapų, odos, muskato, sandalmedžio, vetiverijų natomis. Tai – galantiškas, kerintis, intensyvus vyriškas aromatas, kurį tikrai vertina drąsūs, veržlūs, pačių drąsiausių nestokojantys ir žinantys būdų, kaip jas įgyvendinti, stipriosios lyties atstovai. Aromatas turi ypač didelį būrį gerbėjų  ir tik nuo jūsų priklauso, ar ir jūs prisijungsite.

Ar gali patrauklumas, fizinė ištvermė, originalumas, vyriškumas ir elegancija slypėti viename buteliuke? Taip, jei tai yra Bruno Banani Dangerous kvepalų buteliukas. Kai vienas aromatas sutalpina tiek daug puikių savybių, jis tikrai negali būti nepopuliarus.

Jei vis dar neišbandėte populiariųjų Antonio Banderas The Secret, tai 2019 – ieji yra puikus metas tai padaryti. Na, o išbandyti šiuos kvepalus tikrai verta, kadangi tai yra aromatas, skirtas savimi patikinčiam, šiuolaikiškam vyrui, kuriam net patys didžiausi iššūkiai – tikras malonumas. Aromatas apdovanoja baltųjų greipfrutų, mėtų, cinamono, pipirų, obuolių likerio natomis.

Ieškote, kur įsigyti šių, šiais metais ypač populiarių kvepalų?  O, galbūt, manote, kad tai galėtų būti ideali dovana antrajai pusei? Užsukite į b-a.eu. čia jūsų laukia ypač platus moteriškų bei vyriškų kvepalų pasirinkimas, jame – ir jau įvardintieji, ypač populiarūs aromatai. Kai įvairovė tokia didelė, kiekvienas ras, kuo pasikvėpinti.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats