Sveikata

Prezidentas pareiškė užuojautą dėl Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos vadovo V. Zimnicko mirties

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė užuojautą dėl Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos vadovo Vytautas Zimnicko netekties.

„V. Zimnicko indėlis koordinuojant šalies laboratorijų darbą COVID-19 pandemijos metu buvo labai svarbus ir reikšmingas. Jo profesionalumas, darbštumas ir atsakingumas padėjo apsaugoti daugelio Lietuvos žmonių sveikatą ir gyvybę. Nuoširdžiai užjaučiu velionio šeimą, artimuosius ir kolegas“, – rašoma valstybės vadovo užuojautoje.

V. Zimnickas 1992–1996 m. buvo Seimo nariu, Ekonomikos komiteto pirmininku, vėliau vadovavo įmonėms „Vitoma“, „Limeta“, „TT Logistic“ ir „Puntukas“, o nuo 2015-ųjų – Nacionalinei visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijai. V. Zimnickas taip pat buvo Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidiumo nariu, Lietuvos kerlingo asociacijos prezidentu.

Pranešimą paskelbė: Paulius Kalmantas, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija