Sveikata

Raseinių „PayPost“ skyriaus darbuotojui nustatytas Covid–19

Lietuvos paštas informuoja, kad Raseinių „PayPost“ skyriaus (Dubysos g. 1) darbuotojui patvirtintas Covid–19. Nuo šeštadienio darbuotojas yra saviizoliacijoje. Šiuo metu skyrius laikinai nedirba, vyksta patalpų dezinfekcija.

Visuose Lietuvos pašto skyriuose, įskaitant ir „PayPost“, laikomasi apsaugos priemonių – darbuotojai dėvi apsaugines kaukes, klientų aptarnavimo langeliai apsaugoti specialiomis pertvaromis, patalpos reguliariai dezinfekuojamos ir vėdinamos. „PayPost“ skyriuose darbuotojai dirba už stiklinės pertvaros, į patalpą klientai įleidžiami tik po vieną, dėvint apsaugines kaukes.

Dėl susidariusios padėties Lietuvos paštas keičiasi informacija ir bendradarbiauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir kitomis institucijomis.

Kol Raseinių „PayPost“ skyrius uždarytas, gyventojai finansines paslaugas gali gauti Lietuvos pašto skyriuje, adresu Maironio g. 8. Šis pašto skyrius dirba įprastai. Klientai skatinami į skyrių eiti tik tuo atveju, jeigu yra būtina, o atėjus laikytis visų saugumo priemonių – dėvėti apsauginę kaukę, laikytis saugaus atstumo nuo kitų klientų.

Pranešimą paskelbė: Monika Pivoraitė, AB Lietuvos paštas