Sveikata

Seimo Sveikatos reikalų komiteto pranešimas: „Sveikatos sistema iš arčiau – komiteto salėje atidaroma parodų erdvė“

2023 m. lapkričio 29 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Gruodžio 6 d., trečiadienį,  10–10.20 val. Sveikatos reikalų komiteto salėje (Seimo III r., 108 s.) bus atidaryta nuolatinė Sveikatos apsaugos ministerijos ir jai pavaldžių institucijų veiklą pristatanti paroda.

Parodą pristatyti kviečiami Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės ligonių kasos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, Nacionalinio transplantacijos biuro, Higienos instituto, Radiacinės saugos centro, Lietuvos medicinos bibliotekos atstovai.

Komiteto pirmininkas Antanas Matulas džiaugiasi ir dėkoja visoms dalyvaujančioms valstybės institucijoms ir tikisi, kad ši paroda darbo ar pažintiniais tikslais besilankantiems Seime žmonėms suteiks ne tik daugiau informacijos apie sveikatos sistemą, bet turės jiems ir praktinės naudos.

Tą pačią dieną 10.25 val. erdvėje šalia Sveikatos reikalų komiteto salės bus atidaryta paroda apie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikas. Parodą pristatys klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius.

Šioje erdvėje rengti parodas bus kviečiamos ir kitos įstaigos, organizacijos, susijusios su sveikatos sistema, visuomenės sveikata, sveika gyvensena.

Kviečiame apsilankyti!

Sveikatos reikalų komiteto biuras (tel. (8 5) 209 6786, el. p. sveikrkt@lrs.lt)

 

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija