Sveikata

Slaugos namai Addere Care – nauji metodai ir požiūris

Slaugos namai Addere Care – privatūs slaugos namai Trakuose. Savo veiklą jie pradėjo vos prieš porą metų, tačiau savo paslaugų kokybe ir požiūriu į pacientą jau spėjo įsitvirtinti rinkoje. Addere Care yra taikoma švediška slaugos praktika. Didesnis dėmesys žmogui ir jo poreikiams. Atmosfera čia pozityvi, vyksta įvairios veiklos, o Addere Care darbuotojai pasižymi tikru profesionalumu. 

Ko galima tikėtis Addere care? 

Addere Care slaugos namuose didelis dėmesys yra skiriamas pacientams. Kiekvienas iš jų yra prižiūrimas atsakingai bei su nuoširdžiu rūpesčiu. Taikoma švediška slaugos praktika Addere Care garantuoja paslaugos kokybę ir darbuotojų profesionalumą. Globos, slaugos, palaikomojo gydymo paslaugos ir kitos kasdienės paslaugos gali būti pasiūlomos jums Addere Care slaugos namuose. Kambariai yra įrengti taip, kad būtų jauku, galima atsivežti savo asmeninių sentimentalių daiktų, kurie dar labiau padės geriau jaustis būnant Addere Care. Maitinimas taip pat yra be galo svarbi Addere Care dalis. Subalansuota mityba gali daryti daug įtakos žmogaus sveikatai, todėl visi patiekalai Addere Care yra gaminami atsižvelgdami į tai. Maistas yra pritaikytas kiekvienam pacientui pagal jo poreikius ir sveikatos būklę, todėl būsite užtikrinti, kad jūsų artimieji gaus tik kokybišką ir maisto medžiagomis prisotintą maistą. 

Kas įeina į slaugos paslaugas Addere Care?

Slaugos paslaugos Addere Care apima keletą pagrindinių sričių: socialinė, medicininė, psichologinė pagalba žmogui, kuris negali savimi pasirūpinti. 

Socialinė sritis – tai yra bendravimas, atskirties ir vienišumo nejutimas. Addere Care organizuoja įvairias veiklas savo pacientams, kad būtų galima sumažinti vienišumo jausmą bei atrasti naujų pomėgių. 

Medicininė sritis padeda pasirūpinti fizini pacientų sveikata. Addere Care dirba apmokyti ir kvalifikuoti specialistai, lankosi gydytojai, yra suteikiama nuolatinė priežiūra. Esant sveikatos pablogėjimui Addere Care specialistai gali perkelti pacientą į kitas gydymo įstaigas, kur jiems bus suteikiama visa reikiama pagalba. 

Psichologinė būsena taip pat yra labai svarbi ir puoselėjama Addere Care slaugos namuose. Sielovados specialistai gali padėti išspręsti kai kurias problemas ar padėti susitvarkyti su ligos diagnoze ir jos atnešamais sunkumais.