Laisvalaikis

„Tallink“ laivu „Romance“ liepos mėnesį bus galima tiesiogiai keliauti iš Rygos į Saaremaa, Alandą ir Klaipėdą

„Tallink Grupp“ paskelbė, kad šią vasarą vykdys 2 specialias keliones tiesiogiai iš Rygos ir atgal naujais maršrutais – į Alando salas Suomijoje ir Saremo salą Estijoje, kad keliautojai galėtų pasimėgauti neišbandytomis dienos kelionėmis laivu. Kelionės vyks liepos mėnesį populiariu bendrovės laivu „Romanktika“, kuris paprastai plaukia Ryga-Stokholmas maršrutu. Keliautojai turės progą ištyrinėti neatrastas ir nuostabias regiono vietoves ir pasigrožėti Baltijos jūra.

Tam, kad būtų pakankamai laiko aplankyti įdomiausius objektus, pasivažinėti dviračiais, pasivaikščioti ar pažvejoti, įmonė prailgino  laika, kuri galima praleisti kelionės tiksle – Alandos tyrinėjimui skirtos 9 valandos, Saremui – net 12 valandų.

Specialios kelionės iš Rygos vyks:

  • 18.07 Ryga-Alanda-Ryga
  • 26.07 Ryga-Sarema-Ryga

Detalūs kelionių tvarkaraščiai:

Ryga-Alanda-Ryga

  • 17:00 Išvykimas iš Rygos
  • 09:00 Atvykimas į Alandą
  • 18:00 Išvykimas iš Alandos
  • 11:00 Atvykimas į Rygą

Ryga-Sarema-Ryga

  • 18:00 Išvykimas iš Rygos
  • 08:00 Atvykimas į Saremą
  • 20:00 Išvykimas iš Saremos
  • 10:00 Atvykimas į Rygą

Ryga-Alanda-Ryga maršrute į denį bus priimami keliautojai su automobiliais, taip suteikiant galimybę tyrinėti Alandą nuosavu transportu. Ryga-Sarema-Ryga maršrute keleiviai taip pat galės patekti į laivą su savo automobiliais, tačiau, pasiekus Saremą, automobiliai turės likti laive –jais į salą iš laivo patekti nebus leidžiama. Į ekskursijas abiejų kelionių metu bus galima vykti autobusais.

„Mes labai džiaugiamės, kad šią vasarą galime pasiūlyti klientams išskirtinai platų kelionių spektrą, iš kurio sau tinkamą maršrutą gali pasirinkti kiekvienas. Mes sunkiai dirbome ieškodami ir derindami geriausius kelionių pasiūlymus į saugias, įdomias ir unikalias vietas, išplėsdami įprastą kelionių pasiūlą“, – teigia „Tallink Latvija“ generalinis direktorius Hillard Taur.

„Šią vasarą mūsų keleiviai turi puikią galimybę aplankyti regiono vietoves, į kurias paprastai nesiūlome kelionių laivu, taigi dabar yra pats metas plaukti. Ir kas žino – mes dar galime nustebinti jus naujais pasiūlymais, todėl sekite mūsų naujienas“, – sako H. Taur.

Bilietus į liepose mėnesio keliones laivu „Romantika“ galima įsigyti nuo birželio 19 dienos svetainėje www.tallink.lt, bilietų kasose ar pas įmonės klientų aptarnavimo specialistus.

Be specialių kruizų, „Tallink“ taip pat vykdys keturias biznio klasės keliones maršrutu Ryga-Stockhomas-Ryga. Šios kelionės prasidės Rygoje liepos 8, 14, 22 ir 28 dienomis. Norintys gauti daugiau informacijos apie išvykimą iš Stokholmo, turėtų kreiptis į „Tallink“ klientų aptarnavimo specialistus. Šiuo metu keleiviams šiuo keliu leidžiama keliauti tik darbo tikslais.