Laisvalaikis

Unikalus Rėkyvos ežeras laukia aitvaruotojų – infrastruktūra jau paruošta

Vandens sporto mėgėjai jau gali įsikurti specialiai tam įrengtoje bazėje prie Šiauliuose esančio Rėkyvos ežero. Šiaulių miesto savivaldybė savo lėšomis ežero pakrantėje įrengė patalpas, tinkamas vandens pramogoms, laisvalaikiui ir ekstremaliajam sportui organizuoti. Kompleksas, kurį sudaro administracinės patalpos, dušų ir tualetų pastatas, lauko treniruokliai ir automobilių stovėjimo aikštelė, patogiai pasiekiamas nuo atnaujinamos Bačiūnų gatvės.

Jėgos aitvarų ir kitų vandens sporto šakų atstovus visoje Lietuvoje turėtų sudominti Šiaulių mieste siūloma, kaip tik tokioms veikloms paruošta teritorija prie pat Rėkyvos ežero. Teigiama, kad šis ežeras yra unikalus – jame yra didesnės galimybės aitvaruoti pučiant įvairesnių krypčių vėjams.

 „Norime, kad kuo daugiau vandens sporto mėgėjų atrastų Rėkyvos ežerą. Sukūrėme reikalingą tokiam sportui infrastruktūrą ir laukiame entuziastų, galinčiu čia įkurti aitvaravimo, burlenčių ar kitų ekstremalių vandens sporto šakų centrą. Miestas tikrai nesiekia iš to gauti pelno, norime, kad būtų išnaudojamos šio išskirtinio ežero teikiamos galimybės“, – sako Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Naujai įrengtiems pastatams ir lauko aikštelėms skelbiamas viešas nuomos konkursas. Išnuomojami: administracinis pastatas (plotas – 80 kv. m), dušų ir tualetų pastatas (bendras plotas –60 kv. m) su aikštelėmis, esantys Bačiūnų g. 58F, Šiauliuose. Nuomos terminas – 5 metai, patalpų naudojimo paskirtis – vandens pramogų, laisvalaikio ir ekstremaliojo sporto organizavimo veikla.

Tarp sąlygų būsimam nuomininkui yra reikalavimas turėti tokių veiklų organizacinės patirties, teikti asmenų įgūdžių mokymo jėgos aitvarų sporto šakoje paslaugą ir toje teritorijoje sudaryti sąlygas gyventojams užsiiminėti jėgos aitvarų ir kitomis vandens sporto šakomis. Taip pat nurodoma per metus surengti mažiausiai du viešus renginius, susijusius su jėgos aitvarais.

Daugiau informacijos čia (https://www.siauliai.lt/index.php?1897637055).

Pranešimą paskelbė: Vitalis Lebedis, Šiaulių miesto savivaldybė
Unikalus Rėkyvos ežeras laukia aitvaruotojų – infrastruktūra jau paruošta